Як завити з щипці для завивки

Так у вас є щипці для завивки, але ви не експерт використовувати його тільки поки. Це не проблема, після прочитання цих простих кроків ви отримаєте повісити його в найкоротші терміни, і ви будете створювати всілякі завитки і хвилі надати волоссю новий, надувні погляд.

Але спочатку давайте поглянемо на те, яким щипці для завивки вам буде потрібно для досягнення найкращих результатів. Розмір барель, що визначає тип завиток ви отримаєте, тому, перш ніж почати, ви повинні вибрати розмір вам. Якщо ви хочете невеликі, пружні кучері потім використовувати найменший розмір барель (0,75 дюйма), який найкраще підходить для дівчат з короткими або тонкого волосся, щоб дати їм трохи більше обсягу. Для постійних завитки використовувати стандартні 1 дюйм щипці для завивки, яку легко знайти, і для великих, плавні хвилі вибрати більший барель (1,5 – 2 дюйми).

Тепер для фактичного керлінг, ось те, що вам потрібно зробити:

1. Починаючи з чистими і сухими волоссям, застосувати деякі тепло захисним надати волоссю деяку додаткову захист від високих температур.

2. Підключіть щипці для завивки, щоб дати йому час, щоб нагріти в той час як ви акуратно прочесати волосся так що ви не будете в кінцевому підсумку з заплутаними кучерями.

3. Кліп ваші волосся назад в кількох розділах, щоб зробити його простіше. Почніть з undersection Вашого волосся і використовувати невеликі ділянки, якщо ви хочете жорсткі завитки або великі розділи для слабкіше кучерями.

4. Якщо у вас є заліза навесні керлінг, натиснете на кліп, щоб відкрити його і присікти на кінцях профілю, потім згорнути залізо вгору і потримайте його там протягом приблизно 10 секунд. Звільніть затискач і обережно висуньте. Якщо у вас є Clipless щипці для завивки, то просто взяти пасмо волосся вільною рукою і оберніть його навколо стовбура, утримуйте, а потім відпустіть.

5. Продовжуйте, поки ви не згорнулася кожному розділі. Використовуйте свої пальці, щоб потиснути кучері трохи, і створити набагато більш природний вигляд, ви навіть хочете, щоб перевернути вашу голову, а потім стиль пальцями. Легко застосовувати деякі тримали спрей, щоб тримати їх у стилі довше.

І вуаля! Красиві, бадьорі завитки в п’ять простих кроків. Для ще кращого результату, використовуйте якісний щипці для завивки, яка використовує зволожуючі керамічних тепла і анти-завивають технології, так що ви можете насолоджуватися ідеальним завитки протягом усього дня.