Чоловічі особи миючі короткий посібник

Скажіть мені, якщо це звучить знайомо, хлопці. Це рано вранці, ви будете стрибати в душ, мити голову шампунем, інші частини тіла з милом, промити і все готово. Що ще потрібно людині, чи не так? Або, може бути, ви просто відчувати себе дивно ходити по магазинах для особи миючі чоловічих, так що ви просто використовувати вашу дружину або речі подруги, яка вже у ванній кімнаті. У будь-якому випадку, ви дійсно не роблять краще для вашої шкіри, як мило занадто сушки, і речі, які ви «запозичення» не сформульована для шкіри людини. З трохи зусиль і знань, ви можете знайти продукт, який, безсумнівно, зробить вашу шкіру відчувати себе свіжим і виглядати здоровими.

Це може здатися дуже іноземну територію, острів догляду за шкірою в місцевій аптеці або універмазі. Стільки варіантів, так багато формул і так багато реклами, як хто-небудь повинні вибрати? Не бійтеся панове, після того, як озброєні трохи інформації, пошук особи миючі чоловіків Потрібна здається, не так складно. Ось кілька речей, щоб шукати, щоб ви почали.

Знати ваш тип шкіри? У той час як все добре і добре знати, чи є у вас нормальна шкіра, жирна шкіра, суха шкіра, або комбінована шкіра, це не так важливо, і я скажу вам, чому. При пошуку якість миючого засобу, вона повинна бути досить м’який, щоб використовувати на будь-якому типі шкіри, в будь-якому кліматі. Таким чином, ви можете застосовувати продукт, знаючи, що вона не буде занадто сушки, або блок пори і викликати вугри.

З чим і як часто? Є продукти, які можна використовувати щодня, і інші, які використовуються іноді, для більш глибокого очищення. Щодня миючий засіб слід використовувати замість мила продукти, щоб залишити вашу шкіру чистою, м’якою і гладкою. Глибоке очищення допоможе позбавити вашу шкіру від токсинів, глибинні бруд і бруд, і в свою чергу, зробить ваше обличчя сяяти здоровий блиск. При використанні їх у комбінації, ви отримаєте найкращий результат для вашої шкіри.

Які інгредієнти найкраще працюють? Я подивився на багато інгредієнтів і дійсно віддають перевагу більш природній підхід. Вони не лише працюють так само добре, якщо не краще, ви можете мати утіху в тому, що навіть те, що ви використовуєте на вашій шкірі, що добре для вас. Ось мої улюбленці інгредієнти в особи миючі чоловічі:

* Каолін – поглинає нафту і м’яко видаляє бруд з поверхні шкіри, з дезінфікуючими властивостями, щоб допомогти прояснити і запобігти плями

* Beton гель – при використанні каоліну допомагає підвищити ефективність очищення вашої шкіри

* Манука Мед – багатий антиоксидантами, відновлює і омолоджує, щоб зробити вашу шкіру м’якше і виглядає молодше

* Масло горіха макадамія – легко всмоктується через шкіру і довели захистити клітини шкіри від старіння

* Масло ши – натуральний зволожувач і пом’якшувальну, допомагає заспокоїти запалену шкіру

* Алантоїн – заспокоює шкіру і полегшує запалення, науково доведено, що стимулює зростання шкіри і відновлення пошкодженої шкіри

* Cynergy TK – стимулює відновлення колагену, який з плином часу буде викликати зморшки зникнуть

Тепер це всього лише короткий список речей, щоб ви почали в пошуку вмивання велике чоловіків. У мене є багато більш детальна інформація на моєму сайті про те, щоб шукати в продуктах по догляду за шкірою, а також речі, які ви хочете, щоб уникнути, а також рекомендації з моїм улюблених продуктів. Не поспішайте і дослідження для себе, щоб виявити те, що ви можете використовувати по-справжньому піклуватися про вас шкіра, і покласти ваші кращі обличчям вперед.