Підтяжка обличчя виглядати молодше з хірургічною або нехірургічних процедур

Якщо ознаки старіння йдуть по вашому обличчю, що робить його зморшки й провисання, ви, ймовірно, думаючи, що це може бути час, щоб розглянути реконструкцію. Але, ви чули через виноградну лозу, що у вас є більше, ніж просто хірургічний варіант для зміни руйнівного впливу сонця і старіння.

Існує традиційна підтяжка обличчя, а також кілька нехірургіческіх методів лікування, які ви можете отримати у вашому місцевому медичному чи спа-салон. Ось як ці НЕ-хірургічного лікування стек до результатами традиційного хірургічного лікування:

хірургічні процедури:

Там різні ступені хірургії доступні в залежності від бажаного результату і тяжкості вашого стану. Традиційна підтяжка обличчя підтягує і розгладжує провисання шкіри на нижній частині вашого обличчя. У ньому розглядаються шию, щелепу-лінії і щоки. Середині або підтяжка обличчя щойно-вона затягує середній частині вашого обличчя під очима і щоками.

Тепер, ви тільки повинні зробити це один раз, і ви побачите результати. Може знадобитися інші процедури, як підтяжка чола, щоб завершити вигляд. Хоча результати усунення ознак старіння, з плином часу, ваша шкіра почне відчувати наслідки старіння знову. Приймаючи хороший догляд за вашою шкірою після операції і залишатися здоровими це хороший спосіб поширити результати вашого підтяжку обличчя.

Але, ці хірургічні яка вимагає анестезії, розрізів і ризики, які виходять разом з будь-якої операції. Існує також період відновлення, де ви обмежені у своїй діяльності і, можливо, не хочуть виходити на вулицю в громадських взагалі.

нехірургіческіх процедур:

Ін’єкційні-Відомий як рідина підтяжки обличчя, ця обробка включає ін’єкції наповнювача як полі-L-молочної кислоти під шкіру які слив її і стимулює виробництво колагену. Вона піднімає провисання шкіри, заповнюючи його і колагену сприяє покращує еластичність шкіри. Там можуть бути деякі набряки, але немає нічого, щоб запобігти вас від вашої звичайної діяльності.

Лазери-Використання лазерів проникнути в глибокі шари шкіри, це ще один спосіб стимулювання виробництва колагену і розширення існуючих колагену. Ця обробка також шліфує верхній шар шкіри, а також. Там можуть бути деякі незручності, але немає простою участь.

Електричні струми, електричний струм мети клітини шкіри, щоб допомогти відновити їх і стимулювати колагену, а також деякі білки в шкірі. Ви можете відчути поколювання, але процедура безболісна і немає часу на відновлення.

Тепло-Ця процедура використовує тепло, щоб проникнути в шари шкіри і бомбардує його тепла і енергії, щоб стимулювати продукцію колагену. Він отримує глибоко в дерму і підшкірну шари який є, де проводиться колагену. Результатом є більш гладким і жорсткіші шкіри. Там немає часу на відновлення і процедура безболісна.

У той час як нехірургіческіх процедур привабливі, щоб отримати стійкі результати ви хочете, хірургія може бути необхідною. Поточне технічне обслуговування полягає наступної обробки для нехірургіческіх методів лікування. Щоб зберегти результати хірургічної підтяжки обличчя, ви просто повинні піклуватися про вашу шкірі.

Поговоріть з вашим хірургом, дерматологом або естетик про те, що ви очікуєте, і вони можуть допомогти вам вирішити, який метод лікування буде задовольняти ваші потреби. Переконайтеся в тому, що яку б процедуру ви не вибрали, особи, що здійснює це або пластиковими радою сертифікованих хірург або ліцензованих професійних, підготовлених для використання обладнання та продукції. Який би лікування ви не вибрали, пам’ятайте, що старіння неминуче-все, що ви можете зробити, це втримати старих дивлячись на деякий час!