Новини спалах – продукти для тіла зміцнюючий мити не твердої шкіри

Я не знаю, як ви, але читаючи слова “зміцнюючий гель для тіла” мене бентежить. Як мити тіла зробить вашу шкіру міцніше? Цей режим залишається на вашій шкірі протягом хвилини або два, поки ви не змити в душі. Це не досить часу для інгредієнти в зміцнюючий гель для тіла, щоб проникати в шкіру і бути поглинутим в клітинах шкіри.

Якщо ви зупиніться і подумайте, це не має сенсу.

Але компанії ринку миття тіла таким чином, тому що вони знають, що збільшує продажі. Якщо у вас на руках двох промивань тіло і один каже: “зміцнюючий” на пляшку, і кожний не, що б ви вибрали? Трохи оманливе реклама це все, що потрібно, щоб переконати споживача купити продукт одного над іншим.

Якщо ви шукаєте для косметичних продуктів з тіла зміцнюючий переваги, триматися подалі від зміцнюючий гель для тіла. Миття тіла призначені тільки для очищення шкіри. Замість цього, ви хочете природні тіла зміцнюючий крем.

Тіла зміцнюючий крем доступні скрізь. Як правило, вони набагато дешевше, ніж креми для обличчя? Чому … шкіра шкіра? Ну, шкіра обличчя є найбільш чутливою, тонкою, і найбільш схильні світу; піклуватися про неї вимагає високої якості інгредієнтів. Шкіри на решті частини тіла товщі і часто прикрите одягом. Як людина, яка купує продукти по догляду за шкірою, я розумію, акцент на обличчя по догляду за шкірою, але я все ще хочу кращого для шкіри на моєму тілі.

Тіло старіння шкіри так само, як шкіра обличчя, однак, ефект старіння (зморшки, зморшки, темні кола, стрес) з’являються спочатку на обличчі. Це часто приводить людей до нехтування їх шкіри тіла або погасити за використання продуктів з посередніми інгредієнтів. Ідеалі, природні тіла зміцнюючий крем повинен містити інгредієнти, які борються з первинним менеджерів шкіри.

Які три основні менеджерів шкіри і як їх зупинити?

Колаген і еластин втрат. Ці два дуже важливих білків шкіри, що, на жаль, поступово втрачають з віком. Вам потрібно інгредієнт, який стимулює клітини шкіри виробляти більше колагену і еластину. Колаген відростання має статися зсередини; багатьох косметичних компаній списку колагену на етикетці, з метою обману споживачів враження, що колаген можна втирати в шкіру.

Гіалуронова кислота втрати. Ця кислота в клітинах шкіри дає колагенових і еластинових волокон їх «липкості». Без цього, шкіра стає обвислій і темні кола під очима з’являються. Вам потрібно інгредієнт, який блокує фермент гіалуронідаза від руйнування гіалуронову кислоту.

Безкоштовний окислення. Вільні радикали в середовищі поглинаються вашої шкіри щодня. Ваше тіло не може зупинити їх від поглинання, все це може зробити, це боротися з ними за допомогою антиоксидантів. Потужний антиоксидант, часто зустрічається в природному тілі зміцнюючий крем є коензим Q10. Тим не менш, це часто включені в низькій концентрації і у важкодоступних поглинати формі. Вам потрібен менший форма коензиму Q10, який проникає багато шарів шкіри і йде працювати на клітинному рівні.

Тепер ви знаєте, три найбільших менеджерів шкіри. Яким буде ваш наступний крок? З’ясуйте, які конкретні інгредієнти є влада, щоб зупинити їх. На моєму сайті я розповім про кращих натуральних інгредієнтів, які стимулюють вироблення колагену і еластину, підтримують рівень гіалуронової кислоти і запобігти пошкодження вільними радикалами. З інгредієнтами, як ці, ваші природні тіла зміцнюючий крем буде настільки ж ефективним, як і будь-який крем для обличчя на ринку.