Запитання та відповіді про розтяжок

коли вона перевантажена, дермі можуть розриватися, що наводить ці шрами, щоб відбутися. Хочете дізнатися більше про розтяжок? Ось деякі відповіді на деякі з найбільш поширених питань про розтяжок.

Часті питання 1 Що розтяжки виглядають?

Розтяжки зазвичай з’являються червоні або фіолетові на початку, однак, з часом вони зникають в білий або сріблястий колір, який не так помітні. Іноді ви виявите, що розтяжки з’являються, як вони затонулого в шкіру і їх текстура трохи відрізняється від решти шкіри, а також. Зазвичай вони з’являються у вигляді подовженої лінії, які є прекрасним, і вони, як правило, разом у різних областях вашого тіла.

Запитання та відповіді 2 Де можна отримати розтяжок?

Ви можете знайти розтяжки практично в будь-якому місці на вашому тілі, однак, є деякі області, які більш схильні до них, і ці області, які мають більш високу кількість жирових клітин. Це може включати в черевній області, зовнішньої і внутрішньої поверхні стегон, в області пахв, попка, стегна, руки і груди. Звичайно, як правило, ви виявите, що жінки більш схильні до отримання розтяжок, але люди дійсно отримують їх теж.

FAQ 3 Хто може отримати розтяжок?

Майже кожен може отримати розтяжок, але ви побачите, що деякі люди більш схильні до них, ніж інші люди. Зазвичай це вагітні жінки, які більш схильні до отримання розтяжок, так як їх шлунку росте і шкіра дійсно тягнеться під час вагітності. Крім того, підлітки, які проходять через період статевого дозрівання також можете отримати розтяжок. Часто вони в кінцевому підсумку з розтяжками через сплески зростання, які відбуваються швидко. Культуристи, які побудувати м’язи швидко також можете отримати розтяжок, а також люди, які отримують або втрачають вагу швидко.

FAQ 4 Чи є ризик для здоров’я турбуватися?

Ні, дійсно немає ніякого ризику для здоров’я мають розтяжок. Розтяжки дуже поширені, і вони тільки так глибоко, як ваша шкіра. Тим не менше, більшість людей вважають, що вони неприємно виглядати, і вони хочуть зробити все можливе, щоб позбутися від них.

Запитання та відповіді 5 Як я можу лікувати розтяжки?

Є досить багато різних варіантів, доступних для лікування розтяжок. Є безліч розтяжок креми і лосьйони, які можуть допомогти переконатися, що ваші розтяжки зникають. Ви також можете перейти з косметичної хірургії, хімічний пілінг, і навіть лазерної терапії. Ці параметри можуть бути дорогими, вони не можуть працювати, і вони також можуть бути дуже болючим, а також.