як угоду одеколони майже ніколи не є бажаними buy_

Оптова одеколони може здатися, як хороша справа, але ви будете заводити платить за це протягом довгого часу. Чи є це шкірний висип, продукт, який переливається на свою ефективність або сигнальним запах дешевий продукт, що оптові Кельні, швидше за все, в кінцевому підсумку у сміття, ніж на вашому тілі.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися точно, чому дешевий одеколон або імітація ніколи не є хорошою ідеєю.
висипки

Більшість середнього рівня більш дорогих одеколонів буде протестований для шкіри чутливість і можливі алергії. Як правило, хороших брендів і роздрібних торговців також дозволяє повернути товар, якщо ви надмірно чутливі до нього.

Крім того, дешевим одеколоном використовує більш високий вміст алкоголю і дешевше хімічних інгредієнтів. Вони рідко протестовані на чутливість шкіри і часто призводять до подразнення шкіри, свербіж і висип. Принаймні, високий рівень алкоголю буде висохнути шкірі. Крім того, ваші шанси бути в змозі повернутися оптової або знижку аромат є тонкими жодному.
Чи не тривалу

Середнього та високого класу Кельні розрахована на. Це означає, що якщо ви витрачаєте $ 50 або $ 60 за одеколоном, як влітку Burberry, ви виявите, що один спрей має бути достатньо на ніч. Запах буде гармоніювати з вашим одягом і масла для тіла, і це буде продовжуватися.
З іншого боку, імітація бренду або знижки не буде, що довголіття, тобто ви повинні будете використовувати більше.

гострим або терпким ароматом
Підроблені і дешеві одеколони мають виразний запах – як в’яжучий, але надто солодкий алкоголь, який горить всередині ніздрів. Це майже як дешеві, біле вино змішати з медичним спиртом.

Щоб зрозуміти різницю між духами якості і дешеві, знижені в ціні аромат, зробити тест запаху. Спрей зразок улюбленого, лідируючий одеколону з сусіднього універмагу. Тепер принесіть папір, що зразок вашій місцевій аптеці і порівняти його з запахами і зі знижкою оптової продукції.

Зверніть увагу на різницю? Шлях один запах приємний, та інших опіків? Ця відмінність якості.

підробленої продукції
Звичайно, ви можете купувати Samsara від Guerlain менш ніж за $ 30 за пляшку, але це дійсно Guerlain? Часто, коли справа здається занадто гарним, щоб бути правдою, це так. Ось чому, якщо ви шукаєте для середнього або високого класу одеколону і уникати угод, які просто занадто гарний на поверхні.

Більшість покупців слід уникати інтернет-магазинів оптової одеколони й шукати продажів на місцевому, сховище довірених або авторитетний сайт.