що робить його як чоловічий моделі нижньої білизни

Коли більшість людей думають про нижню білизну моделей, вони думають про жінок, і, ймовірно, гіганти промисловості жіночої нижньої білизни. Кар’єра для жіночих моделей нижньої білизни вилетіли в результаті одного з цих гігантів “Ангели” – вони настільки стали частиною нашого повсякденного життя через каталоги і щорічні покази мод. Однак, нижня білизна моделювання можливості унісекс бізнесі і є багато чоловічих моделей нижньої білизни просування своїх дизайнерів і виробників ліній.

З метою заохочення успіхів чоловічих моделей, веб-сайтів, які надають безліч вправ стратегії, фотосесія поради та рекомендації навіть для тимчасового розширеннями певних частин тіла для задоволення потреб зображення етикетки. По-перше, здійснення стратегії допомогти побудувати піку фізичної яка має вирішальне значення при розгляді питання про критерії чоловічі моделі нижньої білизни. Існує більше, ніж просто обробка талії, що потрібно. Добре розвинений черевний прес, квадроцикли та надлишкам необхідні. З середини тіла знаходиться в центрі уваги кадри нижню білизну фото, ці м’язи так само важливі, як типові біцепси, груди і м’язи спини.

По-друге, поради фотосесії може рекомендувати повне або безголові тіла пострілів – залежно від потреби, а також етикетки перевагу моделі. Справді, деякі моделі можуть запросити безголові пострілів при моделюванні для невеликих компаній, так як вони часто забороняється моделювання з іншими (читати більше) компанії протягом значного періоду часу, як на самому контракті. Так як імовірно великі компанії більше нічиєю, само собою зрозуміло, що моделі не хочуть бути виключені з цих можливостей моделі з ними через договірні вимог. У фотографічних прослуховування, єдина і дуже гарний знімок обличчя рекомендується, а решта з пострілів буття плеча до коліна фото, які є одночасно спереду і збоку. Таргетинг пострілами в виробники також рекомендується як тільки вистава “tightey Уайті” фото для цього боксера орієнтованої компанії не буде настільки ж товарної зображення в міру необхідності. Потенційних моделей необхідно враховувати свої аудиторії та одягнутися відповідно.

По-третє, тимчасова збільшені частини тіла може бути рекомендований для певних виробників залежно від зображення, який він бажає, щоб просунути. Комерційні таємниці моделей і танцюристів включають в себе невеликий ремінцем на липучці загорнуті зробити промежини здаватися більше і більш природний вигляд, ніж будь-який «начинкою» могли б досягти. Свідчить про те, що очевидно “розмір має значення” австралійська компанія, австралійський Bums розробила чоловічої нижньої білизни для досягнення цієї мети і суперник жінок «чудо-ліфчик”. Їх конструкція чашок статевих органів, для природного підняття ефект. Моделі шукають будь-які поради вони можуть, якщо вони хочуть, щоб відповідати образу бажаного виробника.

Рішення на ринок відомою особою чи ні, є цікавим питанням в нижній білизні реклами. Відомі чоловічі моделі були включені деякі виробники чоловіків нижню білизну з позитивним успіхом. Зовсім недавно кампанії Armani з британським зірка футболу Девід Бекхем був найбільш успішним, конкуруючи з конкурентом Calvin Klein, чиє використання відомих акторів і спортсменів включив, Марк Уолберг, Антоніо Сабато молодший. і Freddie Ljunberg. Рекламні щити Томмі Hilfigers ‘по всій країні ознаками модель і Періс Хілтон Beau, Джейсон Шоу.

Проте деякі дизайнери та manufacters воліють просувати свої товари без маркетингових особа знаменитості. Alenver Inc, недавній учасник в індустрії моди нижньої білизни використовує невідомі поки казкові зразків носити свою колекцію. На нещодавній Спеціальний показ мод, Alenver включені чудові професійні моделі від MC2 Model Management, чиї обличчя були показані в таких журналів, як Vogue, Teen Vogue, Elle, W, Glamour, Marie Claire, і Numero, щоб назвати декілька. Само собою зрозуміло, MC2, запущений Джен Люк Брюнель, є всесвітнім явищем в моделюванні з офісами в Нью-Йорку, Майамі і Тель-Авіва і являє високі манекенниці в обстановці агентство бутік.

До кар’єрному зростанню, чоловіча білизна модель буде мати гарні шанси на популярність. Постійно зростаючої популярності дизайнера спідньої білизни для чоловіків моди свідомі здається, щоб забезпечити майбутнє чоловічого моделювання, як для знаменитостей і просто професійних людей.