це бразильська обробка кератину підходить для волосся афро-карибська

Бразильська кератинове випрямлення лікування, відоме як BKST або BKT, є довгостроковим випрямлення сушити, який спеціально розроблений для людей, які мають кучеряве або кучеряве волосся, але мрія гладкою, завивають без замків. Це революційний лікування випрямлення волосся, не використовувати агресивні хімічні речовини і фактично стверджує, підвищити здоров’я вашого волосся. Це допоможе виправити всі пошкоджені ділянки волосся в якості основного компонента використовується кератин, який є білком, вже, природно, у волоссі.

Крім того, лікування працює краще на пошкоджене волосся, насправді більше пошкоджені ваше волосся довше прослужить. Афро волосся має тенденцію бути сушарки і більш схильні до поломок, ніж інші типи волосся. Це тому, що структура волосся робить більш важким для масла, щоб отримати від голови до кінців волосся, тому кінці мають тенденцію бути дуже сухим. Точки, де волосся завитки також схильні до руйнування, як це слабше, ніж будь-який іншій точці у волоссі. Крім того, оскільки волосся від природи дуже кучеряве вона прагне клубок все більше і намагається полегшити ці клубки, розчісуючи волосся можуть сприяти більш поломок.

Багато людей з афро волосся знаходяться в постійній боротьбі зі своїм волоссям, щоб спробувати розслабитися і випрямити. Вони цілком можуть намагалися численні розслаблюючі процедури або розпеченим залізом в спробі досягти бажаних погляд, але ці речі можуть призвести до пошкодження волосся, роблячи її більш слабким і тендітним, ніж раніше. Бразильський процедури випрямлення не використовують ті ж хімічні речовини, які використовуються в типовій чорною релаксанти волосся, такі як гідроксид натрію або гідроксид кальцію, або хімічних речовин, що використовуються в щипці завивки як амоній тиогликолевой кислоти. Волосся випрямляється з активним інгредієнтом кератину, який працює природно, щоб згладити волосся.

Якщо ви використовували розслаблюючі процедури до цього ви будете знати, якщо ви спробуєте колір вашого волосся після розслаблення його, це може бути особливо суворим поверх вже обробленого волосся. Ви також повинні обережним з надмірним обробки волосся, якщо ви намагаєтеся використовувати релаксатор більше одного разу за короткий проміжок часу. Кератин, що використовуються в лікуванні бразильського випрямлення добре працює на кольоровий, підкреслив або раніше оброблених волосся таким чином, немає ніякого занепокоєння тут.

Лікування звичайно потрібно принаймні кілька годин, щоб завершити, але це не особливо дешево. Але воно того варто. Це заощадить вам буквально години вранці і ефективне подолання пошкоджені ділянки волосся. Цей процес є відносно простим. По-перше, розчин кератин наносять на волосся і волосся продувають сухим і потім герметизують з високою температурою до 450 градусів. Потім гарячу праску використовується для ущільнення волосся формулу в кожного пасма. На відміну від інших розслаблюючих процедур, бразильська обробка кератину поступово змиває і ви помітите, природні повернення завити волосся з плином часу. Лікування може тривати від шести тижнів до декількох місяців.

Лікування може звучати як диво продукт для тих з нас, хто опиняємося борючись з нашими непокірні кучері щоранку, і це дійсно був рятівником для деяких жінок. Якщо ви жінка з Афро волоссям, який постійно перебуває на спостереженні за продуктами, щоб перетворити ваш жилавий кучері на гладкі, прямі і керованими замками то це лікування може бути для вас. Він може відновити пошкодження викликані років тепла зловживанням стиль і численні розслаблюючі процедури і залишити своє волосся, дивлячись здоровіше, ніж коли-небудь.

Якщо ви думаєте, що ви можете скористатися бразильська обробка кератину, то зв’яжіться Інаньч салоні отримати додаткові відомості.