постійним, і менш болісно видалення волосся за допомогою лазера

Лазерна епіляція більшою мірою проявив себе як дуже популярною косметичною процедурою. Це є неінвазивний, зручним і справедливим менш болісно, ​​ніж деякі з більш традиційних способів постійного видалення небажаного волосся. Лазерна епіляція використовується забрати волосся від тих областях, де це просто непривабливо, щоб мати. Це може включати в підборіддя, область бікіні, пахви, назад волосся, або інших областей, а також. Час липкі, хворобливі хімічні додатки давно минув. Ця процедура може бути використана як для обличчя і тіла, волоссям.

Косметичний процес може зайняти від декількох хвилин до декількох годин. Часовий діапазон варіюється залежно від області тіла беруть участь і суми зняття. Лазерна епіляція робиться за допомогою низькоенергетичних лазерних над постраждалого району. Лазерна енергія проходить через шкіру пацієнта, і поглинається пігменту у волосяних фолікулах (коріння). Певний відсоток фолікулів миттєво, не кажучи вже про постійну, інваліди з кожної обробкою. У більшості випадків анестезія не вимагатиметься, або навіть необхідно.

Переваги лазерної епіляції:
• Лазерна епіляція є ніжним, неінвазивна процедура, яка може подбати про небажані волосся з будь-якої частини тіла.
• Залишає шкіру виглядати більш гладкою і шовковистою, рідше з висипаннями, ударів, або інших побічних ефектів.
• Великі площі можна лікувати більш ефективно, тому що процедура видаляє кілька волосся на час.
• Мінімальна кількість дискомфорту.
• Замінює віск, електролізу і бритви, все набагато більш дратує і незручно, ніж лазерна епіляція.
• Тому що це так ніжно, ви можете відразу ж повернутися до нормального графіка.

Є ще кілька важливих міркувань, які потрібно зробити, перш ніж в лазерної епіляції. Один з них, що це не одне і справу зроблено. Лазерна епіляція являє собою безперервний процес, який потребуватиме кілька сеансів. Білий, сірий і білий волосся менш чутливі, ніж більш темні кольори. Як правило, це все ще може розглядатися певною мірою, але не завжди. Якщо ви йдете в це лікування, може бути невелике почервоніння шкіри або легка припухлість. Обидва ці носять тимчасовий характер. Ваш лікар може порекомендувати різні процедури або сонцезахисних кремів: прислухатися до цієї поради.

Не дозволяйте попередження відлякати Вас: лазерне видалення волосся є однією з найбільш ніжних всіх косметичних процедур, і навіть гірші з побічних ефектів настільки незначні, щоб бути легко ігнорувати. Якщо це дратує волосся назад або підборіддя волосся отримання тебе, це лікування, яке цілком може бути, варто прислухатися.