знати свої межі – гарними оцінками батьків нагороду дитини з пластичною хірургією

Пройшли ті часи, коли підлітки отримали б новий автомобіль, грошовий приз, або відпустку в якості нагороди за наполегливо працювати і отримувати хороші оцінки. Багаті батьки тепер заохочують їх дітей працювати і отримувати хороші оцінки для будь-яких косметичних процедур з хірургії за своїм вибором. Тенденція нагородження працьовитих підлітків з косметичної хірургії подарунки це не те, знайти в реаліті-шоу, таких як “У пагорбів.” Батьки в реальному житті роблять це весь час з допомогою косметичних хірургів.

Згідно з повідомленням Reuters, косметичні центри хірургії Південної Кореї пропонують бонуси і стимули для батьків, які заохотити своїх працьовитих підлітків з косметичні перфекціонізму. JoongAng Щоденні звіти, що вичерпані студентів в Південній Кореї голову прямо на стіл пластичного хірурга, щоб отримати свої нагороди. У той час як деякі з них вибрати, щоб дати нахил вгору на їх носи, щоб вони виглядали західної, інші вибирають подвійний хірургії століття, щоб зробити їх очах виглядати більше. Очі і ніс робочих місць, здається, дуже популярні серед молоді, з подвійними процедури повіку бути більш популярні серед молодих жінок, тому що це робить їх очах виглядати більше і привабливіше. Південнокорейська косметичних хірургів робить його легше для батьків, а також підлітків, пропонуючи величезні знижки для дітей і бонуси для матерів.

У доповіді говориться, що JoongAng матерів студентів, які вирішили зробити очі і ніс одночасно робочі місця отримають безкоштовне лікування ботоксом. Менеджер косметичної клініці хірургії в Південній Кореї повідомили, що щодня перелік застережень постійно росли ще до початку іспитів в університет. Південнокорейська косметичних хірургів стягувати цілих $ 3800 для одночасного очей і носа процедури.

Південнокорейська косметичної промисловості хірургії процвітає через надмірну увагу освіті в країні. Це означає, що Південна Корея упакований зі студентами, які нагороджені косметичні процедури хірургії для жорсткого академічної роботи, яку вони вставили останніми даними уряду показує, що південнокорейські батьки витрачають 20 мільярдів доларів на освіту своїх дітей, і це включає в себе не тільки збори університеті, але і вартість шкіл втиснути, які допомагають студентам підготуватися до іспитів краще.

Підліток косметичної хірургії і раніше люто обговорюються в різних частинах світу, незважаючи на велику кількість підлітків, які займаються збільшення грудей процедур, губи роботи, роботи повіку, ніс робочих місць, а також ряд інших косметичних процедур. Відомі косметичні хірурги і за і проти підлітків косметичної хірургії. У той час як деякі з них застерегти від косметичних процедур, таких як ніс роботу, коли процес зростання триває, інші говорять, що обраний косметична процедура для підвищення самооцінки, такі як збільшення грудей процедури на випадок дівчатка-підлітки з нерозвиненою грудьми або процедури по зменшенню грудей У разі підлітки з чоловічим сиськи, не тільки полегшити душевні страждання, але і підвищити самооцінку і якість життя. Перш ніж дозволити підліткам, щоб піти під ніж, батьків, а також підлітки повинні провести кілька годин проясненні питань з їх косметичних хірургів.