ваша шкіра потребує допомоги

Догляд за шкірою є такою важливою частиною нашого життя, але досить часто ми дійсно не думаю про це. Дозволите ви ваше серце або печінка або нирки безкарною? Ви б дозволили їм заповнити з шкідливими токсинами, знаючи, що вони є невід’ємною частиною вашого життя? Ви дайте їм висохнути до того, що вони не могли нормально функціонувати? Ви, звичайно, не буде. Ви знаєте, що ці органи мають надзвичайно важливе значення для вашого здоров’я, насправді ваше життя. Ви не може функціонувати без будь-якого з них. Люди в усьому світі знаходяться на пересадку списки для кожного з цих органів, як Ви читаєте цей документ.

Одного органу, що ви абсолютно не може відпустити, але багато людей не думають про ваша шкіра. Ваша шкіра є найбільшим і захисний орган у вашому тілі. Крім того, орган, який не може бути застосоване як вище органи можуть. У вас є один день народження костюм, і це ваша робота, щоб зберегти це працює на самому піку. Правильний догляд за шкірою, як всередині, так і зовні, допоможе вам у мільйон способів. Найбільш очевидним для більшості людей є вашої зовнішності. Чесно кажучи, це найменше з того, що ваша шкіра робить для вас, коли вона в змозі нормально функціонувати. Коли ваша шкіра здорова, вона працює, щоб тримати мікробів у ваш організм і працює, щоб видалити токсини з організму. Ці дві речі дуже важливі для загального стану здоров’я. Для того щоб почати, щоб отримати здорову шкіру, ви повинні почати з внутрішньої сторони.

Добре, тепер, коли ви знаєте, наскільки важлива ваша шкіра, ви можете бути здивовані, як ви можете допомогти йому працювати в кращому вигляді. Це де комплексний внутрішній і зовнішній режим догляду за шкірою повинен бути запущений. Перед читати далі, йди собі хороший стакан або пляшку очищеної води (не менше 8 унцій). Напій, який, як ви читаєте інших це, і ви вже зробили перший крок, щоб допомогти вашої шкіри зсередини. Внутрішня волога необхідна для здорової шкіри і ваші повинні дати вашому тілу рідини для того, щоб мати, що внутрішня волога. Ви повинні пити щонайменше 64 унцій очищеної води та / або природні органічні соки кожен день, щоб допомогти вашому організму зволожують і самоочищення.

Друге, що потрібно зробити, це перевірити ваші звички в їжі. Збалансованою, здоровою дієти є життєво важливим для внутрішнього догляду за шкірою. Ви те, що ви їсте, є одним з прямого твердження, які я коли-небудь чув. Коли ви кладете правильний баланс поживних речовин у ваше тіло, ви отримаєте кращі результати від нього. Якщо ви їсте здорову їжу, ваше здоров’я шкіри покаже. Тримайте омега-3 жирних кислот на увазі. У нас є незамінні жирні кислоти, що наше тіло повинно бути і не може викликати. Ви повинні отримати Омега жирні кислоти (хороший жир) з їжі, яку ви їсте. З сьогоднішніми процесами в приготуванні їжі (особливо в оброблених харчових продуктах), ми їмо тонн омега-6 жирних кислот, але Омега-6 жирні кислоти повинні бути збалансовані з омега-3 жирними кислотами. Ви повинні звернути увагу на ваш омега-3 жирних кислот для того, щоб створити баланс між ними.

По-третє, потрібно, щоб почати здійснювати програму, яка збільшує частоту серцевих скорочень, принаймні 20 хвилин. Це збільшить ваші звернення, яке приносить рідини клітини шкіри і видаляє токсини проводиться в клітинах шкіри. Пот, який поставляється з вправа також штовхає токсинів і сміття на поверхні вашої шкіри, що робить його легко очистити його геть після тренування. Не турбуйтеся, якщо ви не тримаєте ок енергійні вправи протягом 20 хвилин. Встановіть менші цілі і перемістити їх вгору, як ви йдете. Наприклад, почніть з 7 хвилин вправ в день. Коли ваше тіло робить це з легкістю, двіженец його до 12 хвилин і так далі. Якщо ви зробите це занадто сильно на себе на початку, ви не так ймовірно, зробити це звичкою, так що працювати ваш шлях у вашій програмі вправ і зберегти його на все життя. Ви будете вражені тим, що ця внутрішня догляд за шкірою зробить за ваш зовнішній вигляд в поєднанні з великою кількістю рідини та здорового харчування.