Переваги засмаги в солярії

Занадто часто ми чуємо всі негативні речі про солярії, але як щодо засмаги в солярії переваги? Відмінна новина! Читайте далі, щоб дізнатися про деякі переваги ви можете насолоджуватися.

Більшість досліджень, ми чуємо про всі негативні говорив нам, як погано засмага є для нас і як солярії не більше безпечні, ніж природний загар НД Результати змінюються дуже багато в залежності від того, хто робить дослідження і хто контрольній групі. Але повідомлення продовжує бути таким же “погано!” “Засмага це погано”, “солярії погано.”

Всі підкреслюють високий ризик раку шкіри і меланоми від засмаги, але яка реальна ризики? Там немає сумнівів, що існує ризик, але, наскільки великий ризик залишається питання. Адже життя ризику.

Деякі люди будуть фарбувати від куріння, високий рівень холестерину; впливу навколишнього середовища ще інші люди будуть курити все своє життя, погано їдять, п’ють занадто багато, і дожити до глибокої старості 100. Генетика є дійсно важливим фактором для всіх нас.

Так нам здоровий глузд, засмага в міру, не дозволяйте собі горять, і користуватися перевагами, що засмага в солярії може запропонувати. Та є переваги!

Недавні дослідження показали позитивний вплив на здоров’я, щоб засмага в результаті яких деякі лікарі тепер рекомендують засмага, а не попередженням проти нього.

Критий солярії виключно хороший спосіб отримати засмагу, тому що ультрафіолетові промені ви схильні можна керувати типом ламп біля ліжка є зниження шкідливого впливу і залишаючи вам насолоджуватися перевагами. Так що ті переваги?

Найголовніше це дозволяє отримати необхідний рівень вітаміну D, що вам потрібно. Вам потрібно УФ-опромінення для того, щоб організм використовувати вітамін D ви отримаєте. Вітамін D пов’язаний з лікування та профілактики.

1. фибромиалгии
2. високого кров’яного тиску
3. рак молочної залози
4. рак простати
5. рак товстої кишки
6. депресія
7. сумний
8. остеопороз
9. Ревматоїдний артрит та інші форми артриту
10. PMS
11. Шкірних захворювань, таких як псоріаз, екзема і акне
12. тип 1 і тип 2 діабету

Багато лікарів погоджуються з тим, що помірні впливу УФ-випромінювання, що добре для вашого здоров’я, тому що це єдиний спосіб, яким організм може виробляти вітамін D.

Скільки вітаміну D ваше тіло робить насправді залежить від вашого тону шкіри. Шкіра багата Меланін поглинає УФ-випромінювання, тому темна шкіра ваших тим більша, ніж перебування на сонці вам потрібно, щоб отримати необхідний вітамін D.

Доктор Michale Холіки професор Бостонського університету школи медицини відзначити короткочасний вплив сонячних променів або штучної засмаги може відвернути багатьох виснажливої, а іноді й смертельні захворювання, в тому числі яєчників, остеопороз, гіпертонія, рак товстої кишки, цукровий діабет, депресії, рак сечового міхура, молочної залози , рак простати і раку нирки. Так само як і неходжкінської лімфоми.

FDA суворо регламентує засмаги в солярії промисловості, і це забезпечує застосування цих правил, що вимагають кожного ліжка надати докладну інформацію, щоб уникнути споживчого переопромінення та перелік рекомендованих рівнях впливу.

Розуміння ризиків означає, що ви будете мати можливість користуватися перевагами засмаги в солярії. Це більше, ніж шкіра глибоко! Це з приводу загальної користі для здоров’я.