lipoabdominoplasty – зміни призводять до поліпшення результатів

Кожна операція для контурів тіла повинні бути індивідуалізовані. Там ніколи не буде однієї «стандартної» процедури, яка є оптимальною для кожної жінки. Важливо, щоб вибрати пластичного хірурга, яка є компетентною у формах ін контурів тіла. Саме з цим досвідом, знаючи, що працює в кожній конкретній ситуації, що найкращі результати можуть бути досягнуті. Змішування ліпосакції з традиційною абдоминопластики була зростаюча тенденція в контурів тіла. Цей метод поєднує в собі кращі якості кожного техніку для досягнення видатних результатів. Цей метод був розроблений в Бразилії.

Процедура починається з ліпосакції живота вище і нижче пупка, а також флангах. Традиційні бікіні низькою розріз зроблений і додатковий або надлишкової шкіри нижче пупка вивільняється і видалені. Вище пупка великою обережністю використовується, щоб уникнути кровоносних судин, які живлять цьому регіоні. Обмежена фактичної підрив шкіри це робиться в деяких дуже, оскільки є достатньо місця для виконання ремонту м’язи в середній лінії. З правильно підібраною пацієнта це може призвести до гарних конічні талії і черевної контуру.

Операція починається з ретельного і всебічного доопераційного обстеження. Якості шкіри і жиру повинні бути оцінені поряд з розподілом жиру і ступінь еластичності черевної стінки. Жиру має бути хорошої якості, м’якою і податливою. Потовщений або волокнистих жир не буде ліпосакція добре і вищерозміщених шкіри зазвичай не стягуються добре. Розташування та довжина необхідності розріз найбільш легко оцінювати з сидяче положення і потім переносили в шкіру живота. Розріз поміщають в поперечному напрямку поперек стегон саме над лобкової кісткою. Важливо, що розріз знаходиться в місці, яке може бути легко закриті, коли пацієнт має по купальний костюм або іншого одягу. Як правило, щоб попросити пацієнта носити те, що кожен нижній купальник або нижню білизну, яке вона захоче використовувати після процедури, щоб бути впевненим, що шрам може бути адекватно покриті. Операція планується з комбінацією ліпосакції і традиційної хірургії. Ліпосакція часто виконуються перші в області вище і нижче пупка і по флангах. Як тільки надріз шкіри піднімається від нижніх м’язів дає необхідну експозицію для двошарової ремонт шов черевної стінки. Розсічення вище пупка знаходиться у вузькому V тільки підриває достатньо, щоб дати доступ до м’яза ремонт. Потім шкіра натягується на нещодавно реконструйованому черевної стінки і потягнув вниз, як жилет поверх штанів. Додаткова шкіра віддаляється, а контури. Потім хірург створює нове місце для пупка. Велика увага використовується для створення пупка, який не тільки в правильному положенні, але молодо контури. Останнім етапом є ліпосакція оконтуривание решті частини живота у тому числі задньої стегна і верхньої частини спини.

Основна відмінність між стандартним і lipoabdominoplasty абдомінопластика є процес, відомий як розривні підриву. Іншими словами, ліпосакція канюлі використовується для виконання більшої частини розтину. Це дозволяє цим всі важливі кровоносні судини повинні бути відсунуті, а не різати. Це забезпечує краще кровопостачання тим самим зменшуючи ускладнення через недостатню циркуляції. Ще однією перевагою є щадний чутливих нервів дозволяє більш нормальне повернення відчуття. Lipoabdominoplasty пацієнти залишаються з поліпшеною здатністю зцілювати, так як більше кровообігу зберігається. Це має сенс тільки, що чим більше уваги можливості для підтримки адекватного кровотоку і оксигенації тканин краще загальне зцілення. Всі пацієнти, звичайно, можна очікувати деякого набряки, синці і біль після lipoabdominoplasty. Кінцевий результат буде контури, естетично приємний результат, який повинен відповідати всім очікуванням.