інновації в косметичної дерматології

Досягнення в області косметичної дерматології дозволяють людям поліпшити їх зовнішній вигляд без використання хірургії. Популярність неінвазивних косметичних процедур, таких як Ботокс і Рестилайн ін’єкції, хімічний пілінг, лазерне шліфування шкіри, і інші процедури можуть бути використані дерматологів і пластичних хірургів, щоб звести до мінімуму появу зморшок і пігментних плям.

ін’єкцій

Препарати для ін’єкцій, такі як Ботокс і Диспорт Косметичні може бути застосований до паралізувати основні м’язи в області обличчя, які страждають від зморшок. Ефекти Ботокс косметичні і Диспорт розслабитися м’язи обличчя і зморшки, щоб справити більш гладкою, свіжої, і шкіра виглядає молодшою. Результати цих ін’єкцій можна побачити протягом декількох днів і останній протягом трьох-шести місяців.

Шкірні наповнювачі іншого типу ін’єкцій, які можуть бути використані для заповнення мімічних зморшок і омолодження шкіри, і повніти губи. Є багато типів шкірних наповнювачів доступні, всі вони містять різні матеріали, такі як гіалуронова кислота і колаген, щоб додати об’єм в певні області особи. Популярні шкірні наповнювачі включають Рестилайн, Радіесс, Sculptra, Juvederm, Perlane, Artefill і Зіпласт. Результати шкірних наповнювачів можна побачити відразу після лікування, і для більшості наповнювачі, результати останніх від трьох до шести місяців. Результати, досягнуті Radiesse тривати до року.

хімічний пілінг

Хімічні кірки можуть бути використані для стимулювання регенерації нової шкіри. Під час лікування, розчин наносять на обличчя і витримують протягом певної кількості часу. Розчин потім змити. У найближчі кілька днів, пошкоджені зовнішні шари шкіри видаляються, оголюючи свіжу під шкірою.

Лазерна шліфовка шкіри

Процедура лазерної шліфовки включає в себе використання лазера, який використовується для видалення гіперпігментації, зморшок і інших дефектів шкіри, стимулюючи зростання колагену. Результати процедури виявляються протягом декількох днів, і пацієнти говорять, що вони задоволені результатом лікування.