як засмагати безпечно

Люди біля Золотих воріт у захваті більш засмаглою шкіри, і це викликано рясними досліджень перегляду коричневою шкірою, Відновлені і більш привабливою в порівнянні з жовтим напівпрозорої шкірою. У ході цих досліджень також заохочує більше людей, щоб занурити НД та розробити соляріїв, нд лампи та інші гаджети засмага тільки, щоб отримати, що вони бронзовою шкірою plea.Little вони знали, що ультрафіолетові хвилі від сонця, а також УФ-носиться для соляріїв і інші гаджети можуть засмаги джерелом меланоми шкіри. Зараз це не дуже здорово. Проте, чому пожертвувати формою для захоплення? Вона повинна виходити в ефір я припускаю, але тоді я міг би також бути злочином.

На щастя, в даний час існуюче поведінка про те, як можна домогтися разюче засмаглою шкірі не вистачає страху росту шкіри. Як і у випадку застосування запитом засмаги крем або використання кабіни для засмаги, як Каліфорнія Тан.

California Tan використовує спеціалізовані кожум’яки спрей, який дозволяє повністю обгорткового в близько п’яти резюме на двадцять дії залежно від кривдника. Регулярні наркоман буде в основному взяти короткий час в туалеті, так як вони знають, право, що робити. З іншого боку, нові користувачі перший орієнтований на зрив функціональні можливості і потім включати протягом, набагато більше часу.

Проте одного разу у шафу, повний засмага Управління зазвичай простим і розумним в істині може зайняти до менш мініатюрні або близько того. І шафа теж дуже приватний імпорт, що їсти не чужі вивчати вас, поки ви отримати роздягнули. Це також сам намір чому вперше користувачі повинні бути кваліфіковані по використанню стенду з вискочкою допоможе їм всередині.

California Tan також використовує з’являтися бронзатор, який дозволяє користувачам купувати бадьорою засмаги значення. Проте для більш стійкої засмаги на найменший восьми годин потрібно для того, щоб засмага суміш для перемикання на шкірі.

Як домогтися стійкої засмаги California Tan в основному особи для автозагара що означає, що тонка підготовка дуже важлива. Ось декілька порад про те, як досягти стійкої засмаги:

1. Дуже важливо, що, перш ніж приступити до процедури засмаги краще, якщо ви відлущує шкіру відняти порожні клітини шкіри. У контейнері у вас немає виходу відлущуючий з вами, то просити у засмаги збору, якщо вони є, які можна використовувати.

2. Не забудьте зв’язати зволожуючий крем на шкіру. Суха шкіра в порівнянні з зволожують шкіру не вбирає засмаги ефективно. Крім того, суха шкіра часто призводить до появи темних плям особливо після застосування символу-засмаги.

3. Ви повинні дати ваших колін, нігті, суглоби, ноги і лікті з великим думав, оскільки ці частини тіла, яке поглинає більшу частину засмаги суміші. Було б краще, щоб приєднатися захисний крем просто щоб вирівняти розподіл засмаги поєднання вищевказаних частин.

4. Утримуватися від прийняття душу або ванни перемогу після сеансу засмаги. Якщо це можливо для паузи при найменшому восьми годин тільки, щоб дати засмага емульсії достатньо часу дійсно натиснути на вашій шкірі.

5. Пот може також викоренити ваш загар, щоб змиваючи шкіру так як працездатним обійти себе напруженим.

6. Як тільки ваша шкіра повинна бути абсолютно сухою, те, що буде кращим для вас час ставитися зволожуючий крем, щоб допомогти ваш загар буде тривати довше.