як запобігти зморшки старі добрі

Ви коли-небудь чули вислів “З веселощами і сміхом, нехай старі Зморшки бувають.”? Це цитата з шекспірівської п’єси Венеціанський купець. Це відноситься до ідеї зморшок викликано звичні вирази обличчя.

Люди можуть звинувачувати лінії сміятися чи хмуритися. Шекспір ​​мав на увазі ідею, що люди повинні відчувати себе вільно, щоб бути щасливим і виразним, навіть якщо це означало, що зморшки можуть з’явитися в літньому віці. Ви можете бути щасливі знати, що звичні виразу обличчя насправді не те, що привести до утворення складок.

Ще довго після Шекспіра днів ми почали дізнаватися про присутність молекул, крихітні компоненти, які об’єднуються, щоб сформувати всякими речами. Тільки в останні роки вчені ідентифікували молекулярні пошкодження, яке викликає ознаки старіння.

Вільні радикали являють собою молекули природним чином присутні в клітинах організму. Як правило, вони займаються своєю справою, виконуючи деякі важливі функції, такі як руйнування міжклітинних бактерій.

Але, коли ці молекули піддаються впливу УФ-випромінювання, вони йдуть трохи божевільним. Вони починають підстрибуючи в клітці, пошкодження мембран і крадіжці електронів з клітинної ДНК.

Антиоксиданти і інші молекули, присутні в клітинах нашого тіла. Вони допомагають запобігти старих зморшок, на добровільну відмову одного зі своїх електронів молекули вільних радикалів. Це перетворює радикальної на кисень і воду, ефективно нейтралізувати його.

Ось у чому проблема. Коли ми стаємо старше, є більше вільних радикалів в наших клітинах шкіри і менше антиоксидантів. Таким чином, радикальні молекули здатні робити все більше і більше ушкоджень, поки, нарешті, людина не дивиться і їх зморшкуваті обличчя стає плямистим.

Основним джерелом впливу УФ-випромінювання під впливом сонячного світла. Через це, більшість омолоджуючі креми на ринку містять якийсь сонцезахисний крем. Але, ті сонцезахисні креми справді не зробити нічого, щоб запобігти або звернути назад старих зморшок.

Для того щоб сонцезахисних щоб бути ефективними, вони повинні бути відновлені на регулярній основі протягом дня або протягом часу, який людина проводить на відкритому повітрі. Ми зазвичай застосовують лосьйони, креми і косметику разів на день. Так, сонцезахисний крем інгредієнтів марні.

Крім того, сонцезахисний крем інгредієнт ніколи не може зробити нічого, щоб зворотного впливу вільних радикалів, яке вже відбулося. На щастя, деякі антиоксиданти можуть.

Більшість антиоксидантів, таких як вітамін Е, рекомендовані для включення до косметичних продуктів, оскільки вони запобігають ушкодження вільними радикалами. Вітамін Е креми відомі, щоб запобігти вікові плями, наприклад.

Антиоксидант коензим Q10 може допомогти запобігти і звернути назад старих зморшок. Дослідження показали, що після 30 днів використання крему Коензим Q10, зморшок і сонячних променів знижується приблизно на 30%.

Отже, ми можемо сміятися все, що ми хочемо. Кажуть, що сміх є найкращими ліками, зрештою. Але, може виявитися, що антиоксиданти насправді найкращі ліки. Вони працюють всередині і поза нашого тіла, щоб запобігти вікові захворювання і зовнішні ознаки старіння.

Іншими словами, старі зморшки не повинні прийти, якщо ми не хочемо, щоб вони.