як ви правильно вибрати лікування акне

Є багато медичних методів лікування акне, хоча, на жаль, він не може сказати, що є якась одна, одне лікування для лікування акне. Замість того, одну для лікування акне, лікарі зазвичай, доведеться спробувати декілька різних продуктів для кожного, перш ніж знайти лікування або комбінацію методів лікування, які повинні прояснити проблеми.

Кожен випадок акне відрізняється і буде робити різні речі на шкіру залежно від індивідуальної. Це робить акне досить важким умовою для лікування. Багато експериментів і спроб і помилок з різними препаратами, як правило, перш ніж успішного лікування буде знайдений.

Це може бути дуже неприємно для людини, яка хоче швидкого вирішення своїх проблем або навіть для тих осіб, які мають завзяте штам акне, що займає багато часу, щоб прибрати. Це завжди допомагає лікареві або дерматолога, який має великий досвід у лікуванні акне, таким чином, вони можуть спиратися на свої професійні experience.There деякі абсолютні “немає NOS”, коли мова йде про боротьбу з акне.

Ви ніколи не повинні скраб шкіри, ураженої акне. Це дратує і розпалює акне, викликаючи більше прищів і зробити процес загоєння довше і більш тривалим. Ніколи не намагайтеся самостійно лікувати або самолікуванням. Прищ видалення є те, що завжди повинно бути залишено на підготовлений лікар в антисептичних environment.In більшості випадків, перший препарат, лікар порекомендує є актуальною крем.

Ці креми, як і все лікування акне, не вилікувати прищі, а скоріше допомагають керувати симптоми акне. Лікування, яке ви отримаєте, буде залежати від типу симптомів, які ви відчуваєте. Це буде або бути спрямовані на відключення пори, знищення бактерій (антибіотики), зменшуючи кількість масла (такі як Accutane) або зміни гормонів, стимулюючих сальних залоз (наприклад, оральні контрацептиви).

Якщо кремів тільки виявитися неефективним, лікарі, як правило, поєднувати їх з усних антибіотиків. Креми зазвичай містять перекис бензоїлу, який, хоча ефективними, слід використовувати в малих дозах. Спочатку вважалося нешкідливим, проте дослідження показують, що тривале використання або надмірне використання може призвести до передчасного старіння шкіри.

Найголовніше пам’ятати при спробі позбавитися від акне є робота з кваліфікованим медичним працівником, якому ви довіряєте. По-друге, будьте терплячі. Навіть у кращому випадку, прищі не проясниться протягом ночі. Насправді, навіть якщо ви знайшли лікування, який працює, ваша шкіра, як правило, погіршиться, перш ніж вона стане краще.

Лікарі зазвичай рекомендують продовжують лікування протягом мінімум чотирьох до шести тижнів перш, ніж чекати, щоб побачити результати. Не турбуйтеся, якщо перший препарат, ви намагаєтеся не працює. Очікувати, щоб спробувати кілька різних методів лікування, перш ніж, нарешті, знайти успіх.