поліпшення зору – Тримайте очі зсуву

Чисті помисли, як правило, на ходу. Думки постійно розробку рішень проблем і вирішенні завдань дня. Думки, які підкреслили, бореться або напруги для правильного функціонування. Думки можуть отримати перевантажені після чого заморозити і опинитися застоюватися. Запитання не одержати вирішена і проблеми продовжують накопичуватися. Крім того, очі вимагають руху для правильного функціонування. Коли очі розслаблені, вони близькі до зсуву і насолоджуючись світом близько до них. Коли очі напружені, вони дивляться і зір погіршується.

Очі люблять залишатися зайнятим, швидко мінливі близько до та прийняття в межах усіх визначних місць близько до нас. Очі не хотіли припинити перемикання передач і зосередитися на тільки 1 пункт. Коли це відбувається, очі починають напружуватися і концентруватися і зір не так точний. Ваші очі і мозку в аа багато набагато більш швидкими темпами, тоді ми даємо їм кредит. Коли ми на природі, очі швидко переходять з 1 дерева або квітки до подальшим. Єдиний раз, коли вони перестають і дивитися, коли ваш мозок не в курсі, що це поглянути на. Якщо ви поглянути на троянди після чого невідомий квітка вступає в концентраті, ви будете припинити і дивитися, поки не розумію, що це ромашка після чого рухатися далі.

Очі аж ніяк не перестають змінюється, якщо ми не будемо змушувати їх. Навіть коли ми спимо, очі переміщуються близько до в пітьмі. Коли очі все ще занадто тривалим, вони починають виявляються пошкоджені і втратять концентрату. Рухи очей повинні зазвичай бути гладкими і плавно, ні в якому уривчасті або підстрибуючи поруч с.

Ви можете навчити очима плавно рухатися шляхом відстеження об’єктів. Очі не повинні з’явитися з 1 пункт до подальшої в різких рухів. Спробуйте трасування близько до країв об’єктів. З’являються у вікно дозволяє вашим очам намітити автомобілі, будівлі, дерева та кущі. Після кілька разів, об’єктам, повинні почати одержувати більш чіткі, а також колір яскравішим. Ви можете відслідковувати все, що завгодно, кушетки, крісла, а також телевізор. Виконуйте цю вправу принаймні один раз на день для тренування очей, щоб дійсно з’являються на речі, а не просто дивитися.

Очі крейда повний крихітних м’язових тканин. М’язових тканин основна робота полягає у зміні форми від очей. Очі змінювати форму, щоб вони могли зосередитися і рухатися вгору, вниз, і з боку в бік. Як і будь-який м’яз у тілі, без правильних фізичних вправ і навчання м’язової тканини може послабити, оскільки ми старіємо. Більшість людей змушені в штучних кришталиків просто тому, що м’язові тканини занадто слабкі, щоб змінити форму від очей.

Лінзи з очей твердне з віком змушуючи м’язові тканини функціонувати складніше. Тканинах м’язів уваги можуть бути навчені діяти незалежно від того, наскільки жорстко отримати лінзу. Це буде м’язової тканини близько до уваги, що контроль форми з очних яблук. Як тільки ви дізнаєтеся, як можна фізичними вправами та навчання цих м’язових тканинах це просто розмістити їх на велику користь і уникати вимагають, щоб коли-небудь потрібні очки.

Майже всі питання оком через психічної напруги і надмірної напруги на очах. Вивчення того, як ви можете послабити увагу і увагу тканинам м’язів буде найбільша річ, щоб переконатися, що ви ніколи не будете вимагати штучних кришталиків. Розслабляючи очі звучить жорстко, але це набагато простіше, ніж ви вірите. Ми викликати наших очах непотрібних деформацій, дивлячись на питання, які дратують або дратувати нас. Візьміть тайм-аут, щоб зосередити свій погляд на приємні питання. Місце фотографії на або близько до ресепшн у функції питань, які забезпечують радість і щастя. Подивіться на ці фотографії, коли ви відчуваєте себе особливо засмучені або напругу і зосередитися на розслабленні і заспокоєння.

Практика розслаблення очей вночі, хоча лежав у ліжку. У темряві, закрийте очі і накрийте їх простирадла або ковдри. Нехай ваш розум вірить питань про приємне, наприклад осіб, місць, або питання, які доставляють вам радість. Мислення приємних думок допомагає розслабити очі, які роблять їх м’якше. Чим м’якше очі набагато більше зусиль вони вписуються в очницях. Коли очі розслаблені, вони не дивляться або напружуватися.

Практикуйте методи релаксації, поки вони не виявляються набагато більш природно. Витратьте час, протягом функцією день, щоб послабити очах, принаймні 10-15 хвилин. Ви виявите, ви набагато більш енергійним і може сконцентруватися набагато більш чітко на вашому функції.