позбавитися від хворобливих вен склеротерапія

Гладка, чиста шкіра підвищує впевненість і комфорт. Павук і варикозне розширення вен може не лише змусити людей приховувати свої шорти і спідниці в задній частині шафи, але вони також викликають тяжкість, печіння, свербіж і загального дискомфорту в ногах. Склеротерапія була розроблена в 1930 році для ефективного лікування павука і варикозного розширення вен. Після 80 років технічного прогресу, склеротерапія продовжує давати відповіді на тисячі американців, які страждають від болю в вени ніг.

Розв’язки склеротерапія вен

Склеротерапія включає в себе закриття образити вени, щоб вони розсіюються з виду. Ваш Остін флеболог, спеціаліст вену, впорскує розчин в варикозних вен або павук. Рішення ефективно змушує вени набухають закритим, зрештою, вени стають рубцева тканина, яка потім стає невидимим. Сама процедура робить зазвичай викликають деякий дискомфорт і невеликі спазми, але все скінчено в 30 до 45 хвилин, залежно від того, скільки вен лікують відразу.

після склеротерапії

Багатьом пацієнтам повернутися до роботи в той же день, навіть заганяють себе вдома після процедури. Результати вимагають терпіння, так як вони можуть зайняти від 3 тижнів і 4 місяці, щоб повністю зникають, залежно від розміру і особистих особливостей. Крім того, вени дійсно іноді реформування після їх видалення. Проте, найчастіше ці нові вени насправді нові вени, які пацієнти приймають за обробленою вени.

Обговорення конкретних після інструкції по догляду з вашим Остін дерматологічної клініці перед процедурою склеротерапії. Аспірин і ібупрофен ліки, не допускаються до 48-годинний проміжок оточуючих склеротерапія. Пацієнти зазвичай потрібні компресійні панчохи після лікування, щоб переконатися, кровообігу триває як звичайно. Тепло заборонено протягом 48 годин після лікування – наприклад, гарячі ванни, гарячі ванни, гарячі компреси або прийняття сонячних ванн.

Деякі побічні ефекти можуть виникнути після склеротерапії, але вони майже завжди тимчасове. Вони включають в себе ефект шорсткою в обробленій області, коричневі лінії і синців.

хто не має права на склеротерапія

Багато вагітні жінки дізнатися про склеротерапії, так як вагітність може викликати павука і варикозного розширення вен. Однак, якщо ви вагітні, ви не можете отримати склеротерапія принаймні до 3 місяців після народження. Якщо у вас виникла згустки крові, поговоріть зі своїм флеболог Остіна про вашу медичної історії, перш ніж планувати склеротерапія.

Щоб обговорити ваші індивідуальні варіанти лікування вен Остін, зателефонуйте вен Zimmet дерматології і сьогодні. Вони замовлю первинну консультацію для вирішення всіх ваших питань і проблем.