отримати ваші ноги готові до сезону сандалії

Тепла погода означає одне: Сандал сезон тут.

Приготуйтеся відчути траву, пляж або серфінгу під ногами з наступними п’яти на носок рад за красою від американської медичної асоціації Podiatric.

* Після замочування, лущитися мозолі навколо п’яти, кулі та з боків ніг пемзою або ногою файлу. Уникайте використання ногу бритвою, тому що він знімає занадто багато шкіри і може легко викликати інфекцію або пошкодити при неправильному використанні.

* Усунути сухість шкіри і мозолів, використовуючи скраб ексфолиант на підошвах, сторони і вершини ваших ніг. Втирати круговими рухами і не забудьте ретельно змити скраб. Пет ноги сухими, звертаючи особливу увагу на область між пальцями ніг. Волога може сприяти розвитку мікозу або інших грибкових інфекцій.

* Кліп нігті з прямим краєм нігтя кліпера, щоб вони не стають вигнутими або округлі в кутах. Нігті на ногах повинні бути скорочені до рівня трохи вище верхньої частини кожної ноги.

* Видаліть накопичилася під нігті з дерев’яною або гумовою палиці манікюр. Не використовуйте гострий інструмент для очищення під нігтем тому що ви можете проколоти шкіру і залишити його вразливим для інфекції.

* Рівні краї нігтя шляхом подачі нігті з дошки Емері. Файл злегка в одному напрямку без різкого заокруглення кутів нігтя. Файл повинен бути використаний тільки для згладжування краю нігтя і не подряпати поверхню нігтя.

* Застосування здорове кількість пом’якшувального збагачений лосьйон над вашими ногами. Будьте впевнені, щоб видалити надлишки від зволожуючого нігті і з між пальцями ніг.

* Після кутикули були досить зволоженими, м’яко підштовхнути їх назад з штовхає гумові кутикули манікюр або палицею. Кутикул служити захисним бар’єром проти бактерій, що надходять в організм, і ніколи не повинні бути скорочені.

* Якщо ви любите, щоб побалувати ваші ноги педикюр, планувати зустрічі для насамперед з ранку. Ванни для ніг, як правило, чистий раніше в цей день.

* Нанесіть лак для нігтів, тільки якщо нігті здорові. Лак для нігтів замки від вологи і не дозволяє цвях або нігтьового ложа “дихати”. Зніміть польської регулярно.