особливості та заходи безпеки при застосуванні Kool допомоги фарби для волосся

Якщо ви хочете, щоб колір вашого волосся, але не хочете використовувати агресивні хімічні комерційній основі барвників волосся, то ви можете спробувати фарбу для волосся Kool допомоги. Kool порошкової суміші в допомогу приходить досить багато смаків, і ви можете використовувати їх, щоб фарбувати волосся, щоб отримати забарвлення ви шукаєте. Вони тривають протягом добрих двох місяців, а також і запах подобався аромат застосовується теж.

Kool Aid фарба для волосся створює найпрекрасніші результати, щоб колір волосся світло. Однак у випадку, якщо у вас є темне волосся, ви все ще можете використовувати Kool Aid і ще отримати забарвлення ви хочете, але з дещо знижена успіху. Це супер легкий колір вашого волосся з Kool Aid. Все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися кілька дуже простих правил, і ви готові з нового відтінку для вашого волосся.

Одним з основних правил при прийнятті Kool допомоги фарби для волосся є використання несолодкий пакетів. Тримати подалі від роботи з густою або неприродною підсолоджені них, як вони зроблять ваше волосся липкими. Ви також можете змішувати і поєднувати різні типи Kool допомоги, щоб отримати цікаві відтінки. Наприклад, пакет Беррі Синій і Lemon Lime кожної надає вам унікальну бірюзові тіні.

Таким же чином ви можете отримати електрифікації сині тони, об’єднуючи синій малина разом з невеликою кількістю виноградного аромату. Також кількість ящиків застосовується залежить від товщини і довжини вашого волосся. Так що використовуйте відповідно.

1-й крок, перш ніж фарбувати волосся з Kool Aid б розігнати деякі вазелін на шкірі, а саме на вухах, щоб колір сходить швидко в разі вона падає на вашу шкіру. Тепер візьміть аромати, які ви вибрали і змішати їх. Ви також можете спробувати простий аромат. Потім включають дуже мало води до порошку. Проводять пасту, не роблять його рідким або інакше вона не буде прилипати до вашого волосся.

Ви можете також включити кондиціонер, щоб трохи суміші, щоб забезпечити, що колір рівномірно розподіляється на ваші волосся, і це також добре працює для отримання однорідної маси. Тепер об’єднаємо всі ці сполуки добре, поки не отримаєте однорідну масу без грудок.

Тепер поширення цю суміш у волосся. Краще, якщо у вас допомоги, як це може стати неприємним, якщо ви спробуєте зробити це самостійно. Використовуйте рукавички, щоб уникнути забарвлення ваших руках. Натріть волосся, а не головою. Ви також можете зробити поради основні моменти використання Kool Aid але вам доведеться працювати з підсвічуванням паличку і інкапсуляції виділену частину в фольгу.

Тепер, коли ви зробили фарбування волосся з Kool допомоги фарби для волосся, оберніть волосся з сендвіч обгортання або олова фольги. Закріпіть стрічку, завдяки чому він залишається жорсткою і волога не випарується. Це також буде тримати вас від кольору всюди на вашу меблі та землю.

Тепер підтримувати його протягом ночі і мати хороший сон вночі. Вийміть плівку і вимити волосся з шампунем і кондиціонером. Забарвлення на шкірі змиється легко так, не турбуйтеся про це. Розчісувати волосся і почекайте, поки вона висохне. Ви будете в кінцевому підсумку з фантастичним кольору, а також запах з Kool допомоги аромату застосовується