нігті поради по догляду за нігтями краще

Там немає сумнівів у тому, що отримати ваші нігті зробили професійно коштує грошей, якщо тільки через пустощі, що відбувається з ним. Але чи знаєте ви, що нігті є однією з останніх частин нашого тіла, щоб прийняти кров і поживні речовини під час хвороби. Таким чином, зовнішній вигляд нігтів є сигналом вітаміну або мінерального дефіциту або тіло змінюється. Але це не вся історія, і це теж дуже важливо.

Наші нігті безбарвним і прозорим. Здорові нігті, як правило, з’являються рожеві через велику кількість кровоносних судин під шкірою. Тканина нігтя називається матрицею і білі місячний лунула знаходиться у верхній частині матриці. Нижче цього нігтьового ложа, де цвяхом прикріплюється до корпусу. Кутикула росте вниз на нігтьове ложе і утворює водонепроникне ущільнення, яке захищає матрицю від інфекції або сторонніх предметів. Слідкуйте за манікюр чи педикюр, що зрізати кутикулу тому що тим самим вони збільшують шанси отримати інфекцію нігтів.

Природні косметологи не використовують хімічні нігтів отверджувачі або кондиціонери, як частина їх репертуару. Ці продукти не стимулюють зростання або силу. Вони містять ясний лак для нігтів, які повинні бути видалені з руйнівним розчинників. Розчинники перуть природну вологу нігтя. Перш ніж ви це знаєте, кератином нігтя, або білка, пошкоджений і ваші нігті шкіркою і чіп. Натуральні методи лікування включають в себе використання алое віра своїми цілющими властивостями, в поєднанні з маслами, такими як первоцвіт, камелії або мигдального в якості пом’якшуючих агентів. Фруктові кислоти додають, щоб пом’якшити кутикулу, дозволяючи їм бути відкинуті.

Дієта складається з фруктів і овочів, щоб забезпечити вітамінної та мінеральної поглинання корисно для вас і ваших нігтів. Слід також включати цільні зерна, горіхи і продуктів з високим вмістом заліза і білка. Наскільки свіжовичавленого морквяного соку в день забезпечить першокласний джерело кальцію і фосфору, необхідних для зміцнення ваших нігтів. Кремній є необхідною для утворення сильних здорових нігтів. Це може бути отримано пивоваріння чашку трав’яного чаю і хвоща вівсяної соломи або з колоїдної добавки Silicea. Хвоща також є високим в амінокислоти L-цистеїну. Ця амінокислота додатково знайдені в трава мати-й містить сірку, яка потрібна в шкірі і зростання нігтів