наповнювачі – отримання більш різкого особою у хвилинах, використовуючи fillers_

Особи ремоделювання є новим способом змінюють обличчя, використовуючи наповнювачів, як Juvederm, а також ботокс точити і згладити. Це неінвазивний, швидкий, відносно безболісно і результати можуть тривати до 18 місяців.

Нижче наводиться опис догляд за обличчям модернізація:

Доктор Z є експертом особи ремоделювання який скульптурні особи багатьох пацієнтів. Сьогодні він працює над читачами, Elyn і Керол. По-перше, він консультується з ними і консультує їх на області, які можуть бути розроблені на. Тоді, він відображає їхні обличчя з маркером. Для Elyn, він рекомендує піднявши її щоках якого злегка вдавлені, більш висока перенісся, гостре підборіддя і Ботокс для ніг свого ворона і на лобі, а також на її лінії щелепи, щоб зробити його менш незграбний.

Доктор Z управляє блок нерва, яка діє як анестезія у верхні кути рота Elyn автора, дуже схоже на стоматолога. Це зводить до мінімуму синці особи. З досвідом, він також освоїв мистецтво ін’єкційних з мінімальною болем, яка, на жаль, комерційна таємниця якої я не маю права розголошувати тут!

Потім, використовуючи поєднання наповнювачів, як Juvederm Voluma який хороший для створення об’єму в таких місцях, як щоки і підборіддя, ультра-і Ultra Plus, які хороші для невеликих областях, як носогубні складки, доктор Z починається особа скульптури Elyn автора. Після кожної ін’єкції обережні, він масажує і прес-форми наповнювача в потрібне положення або форму. Результати можна побачити відразу, особливо на мосту носа й підборіддя, який вмить зробив особа Elyn гостріше. Нарешті, він управляє швидких пострілів ботокса для ніг її лапки, лоб складки і лінії щелепи. Вона займає близько місяця для ботокса, щоб показати результат і це триває близько чотирьох місяців для новачків. Результати довше після декількох сесій.

Для Керол, доктор рекомендує Z гострий ніс і більше окреслене підборіддя використанням наповнювачів, а потім Ботокс для її лінії щелепи і Eyebags. Більш наповнювача був використаний для визначення підборіддя Керол і це зробило її обличчя менш круглим і гостріше. Він також дав Керол дійсно гарної форми ніс з дуже високим переніссям.