зуби перекисом водню зубів продукти

Звичайно, ви оголосили по телевізору велику різноманітність варіантів відбілювання зубів. Ви можете отримати їх у найближчому аптеці або продуктовому магазині. Ви можете вибрати між фарбою на відбілювачів, відбілюючі зубні пасти, відбілюючі смужки і пластикові лотки з гелем. Чи є вони хороший варіант?

Відповідь: Так, вони є хорошим рішенням, щоб вибрати. Усі їх можна відбілити зуби, забезпечуючи вас з безпечним результати. Косметичні стоматологи використовують ті ж методи, хоча вони коштують набагато дорожче.

Ми могли б вид лікування вам потрібно? Це залежить від ступеня відбілювання вам потрібно:

Простий відбілювання: з початковою піклується, що ви можете відбілити зуби з відмінними результатами. Почніть з елементарної гігієни, чистити зуби на день після кожного прийому їжі. Відвідайте стоматолога не рідше одного разу на рік та отримайте чищення зубів.

Мій особистий трюк пральна зуби сумішшю солі і бікарбонату заходу разів на тиждень. Ви можете використовувати ваш зубною щіткою або пальцем. Ви побачите миттєвий результат.

Більшість людей потемніли зуби протягом багатьох століть і основний турботливим недостатньо. Пора використовувати спеціальні продукти відбілювання. Ви можете вибрати між найсвітлішими відбілюючих зубних паст до найпотужніших пластикових лотках з гелем. Ефективність залежить від кількості перекису водню, який вони мають. Зазвичай набори з відбілюючим гелем і пластикових лотків для ваших зубів мають більш високий відсоток перекису водню. Гель наносять на поверхні зубів і залишають на місці протягом п’ятнадцяти хвилин, більш-менш. Як правило, необхідно повторити його три або чотири сесії.

Останній варіант і найдорожчий і абразивних надає лікування даровано лікаря або стоматолога. Стоматологи використовують також перекисом водню, але рішення особливо для вас, в залежності від ступеня відбілювання вам потрібно. Іноді стоматологи можуть дати вам пластикові лотки з відбілюючим гелем вони готові бути застосований самостійно у себе вдома не буття ніякої різниці з гелями є на вашому місцевому магазині.

Ось чому я завжди рекомендую починати з простого відбілювання або покупці пластикових лотках з гелем в найближчій аптеці. Якщо будь-який з цих методів працює, то відвідати ваш косметичний стоматолог.

Пероксид водню є основним компонентом кожного методу відбілювання. Колір зубів залежить від органічних речовин (хром сфері), що містить подвійні зв’язку без насичення. Коли ці подвійні зв’язки киснем хрому сферах прояснитися або втрачають свій колір.

Це те, що відбувається в процесі відбілювання: перекис водню є активним киснем речовини. Перекис водню руйнує радикалів, які атакують подвійних зв’язків хрому сферах їх знебарвлення.

Хоча всі методи впливу в цій статті, є безпечними для використання, рекомендується використовувати відомий бренд для забезпечення максимальної ефективності.