догляд за шкірою обличчя 5 інгредієнтів, які ви повинні уникати в будь-якому з догляду за обличчям

Коли справа доходить до догляду за шкірою обличчя, є 5 інгредієнтів, які ви повинні уникати в будь-якому догляду за шкірою обличчя ви розглядаєте. Це, AOS воістину дивно, що багато великі багатонаціональні компанії використовують компоненти в їх догляду за шкірою обличчя ми, Äôll обговорювати. Вони рекламують їх активного, Äúgood, AU інгредієнтів, але в більшості випадків вони знаходяться в таких невеликих кількостях, що вони Дону, АОТ вам ніякої користі, або нейтралізуються наслідки шкідливих інгредієнтів.

Прибутки насилу виходять транснаціональні на їх догляду за шкірою обличчя в зв’язку з дешевими, наповнювач інгредієнтів і слідових кількостей активних інгредієнтів вони використовують. Є деякі дуже хороші догляду за шкірою обличчя продукти там, що ви ніколи не чули про те, що використання інгредієнтів так хороша, ви могли фактично з’їсти їх. Це, AOS важливо, тому що, AOS, що ви робите, коли ви використовуєте будь-який продукт, який йде на шкіру, як деякі з активних інгредієнтів в кінцевому підсумку зробити свій шлях у вашу кров.

Є багато інших інгредієнтів, щоб уникнути у вашій особі догляду за шкірою, але от топ-5, щоб уникнути будь-яку ціну.

інгредієнт № 1 ви повинні уникати: пропіленгліколь

Цей інгредієнт можна знайти в більшості зволожувачів. За даними одного дослідження, пропіленгліколь може проникнути в вашу шкіру і може викликати пошкодження печінки і нирок. Цей інгредієнт в основному промислові антифризу! Робити перевірку прямо зараз вашого догляду за шкірою, особливо ваші зволожувачі і подивитися, якщо це, AOS справжнє.

компонент # 2 ви повинні уникати: хлорид натрію

Це може викликати роздратування шкіри і очей при застосуванні у високих концентраціях. Багато компаній використовують це, щоб зробити дешеву водянистий продукт виглядає більш товстим і багатим. Він вважається дешевим інгредієнтом наповнювача.

компонент # 3 ви повинні уникати: мінеральне масло

Мінеральне масло міститься в багатьох догляду за шкірою обличчя і використовується в якості зволожуючого крему. Це нафтопродукт, який являє собою суміш рідких вуглеводнів, які були відокремлені від нафти. Це викликає алергічних реакцій, які можуть стати вельми серйозним провідні до артриту, мігрені, епілепсії і діабету.

компонент # 4 ви повинні уникати: ланолін

Ланолін, як стверджують, корисний зволожувач. Це може викликати алергічні шкірні висипання контакт. Цей шкідливий інгредієнт зазвичай містить пестициди і діоксини, відомих винуватців раку, використовується на овець і вовни. Компанії використовують їх, тому що вони виявили, що слово ланолін допомагає продавати свою продукцію. Вони стверджують, що вона проникає в шкіру краще, ніж інші олії. Там немає таких доказів. Існує доказ того, що це шкідливо.

інгредієнт № 5 ви повинні уникати: колаген

Деякі компанії стверджують, що це може бути поглинений, щоб зволожити шкіру. Інші висновок, що колаген може підтримувати власну мережу колагену шкіри. Це повне оману. Колаген душить захоплення шкіри токсини і тримати за кисень. Виробники стверджують, що це новий супер інгредієнт, але медичні експерти кажуть, що це не може вплинути на власного колагену шкіри при місцевому застосуванні.

На закінчення, є деякі дуже хороші особи по догляду за шкірою, які використовують дуже корисні інгредієнти, опустивши при цьому шкідливі. Зараз кращі з них приїжджають з Нової Зеландії. Хороший догляд за шкірою обличчя тільки так добре, як інгредієнти ви використовуєте. Якщо у вас мало досліджень, ви, Äôll знайти, що кращий догляд за шкірою обличчя продукти Дону, АОТ повинні коштувати руку і ногу, і буде вам кращі результати, ніж великі торгові марки.