будинки відбілювання ручки проти порошків. , Який є правильним для Вас

Куріння, кава і чай є одними з найбільш злісних порушників, щоб перетворити ваш перлинні білі в зловісні відбивні з верблюжої бежевий.

Але навіть гірші з плями можна лікувати за хорошим продуктом відбілювання. Кожен хоче мати яскраві посмішки і відбілювання зубів ніколи не було простіше за допомогою сучасних технологій і досягнень.

Тим не менш, у різних людей різні вимоги і правильний продукт для вас буде той, який відповідає вашим власним потребам.

Люди говорять про відбілювання зубів ручки і порошків. Вони доступні в різних формах і мають відмінності в їх застосуванні процесу.

Як відбілювання зубів ручка роботу? Процес подачі заявки легко з гелем пера пензлем на рішення відбілювання, де вона потрібна найбільше.

Перо, як правило, досить широкий, щоб отримати хороше зчеплення, але не настільки громіздким, що важко застосувати.

Гелева ручка схожа на кисть і допускає контрольоване нанесення гелю на основі рішення.

Як відбілювання зубів порошком роботу? Це аналогічного продукту до пера, але у вигляді порошку.

Ця програма процес відрізняється. І замість того, щоб використовувати гелева ручка, система зазвичай поставляється разом з тампоном.

Ви змочіть кінчик тампона і опустіть її в порошок. Вам потрібно для покриття пофарбованих зрізах зубів, по одному за раз, і бути в змозі збільшити порошкоподібного рішення, якщо ви вважаєте, що потрібно трохи більше в декількох милях.

То який з них вибрати? Якщо ви не заперечуєте додаткових зусиль і часу потрібно лікувати зуби тампоном, порошок може бути вашим кращим вибором. А для тих, хто віддає перевагу більш легку додатки, перо шлях.

Головне, щоб розглянути, перш ніж купити, це вибрати застосування процесу, який є найлегшим для вас, щоб ваші процедури буде зроблено. Ви хочете використовувати перо, або тампон? Його ваш вибір.

Яких результатів можна очікувати? Індивідуальні результати будуть змінюватися в залежності від продукту та особистості. Пам’ятайте, що при спробі будь-якого нового продукту, ви повинні бути у відповідності з процедурами і давати продукцію справедливу можливість працювати.

Результати будуть також змінюватися в залежності від того, як погані зуби забарвлюються. Плями може зайняти більше додатків для видалення, ніж інші.

Вигода від використання обох цих продуктів є те, що вони як і раніше набагато дешевше, ніж отримання лазерне відбілювання зубів хірургії на стоматолога. Таким чином, вони хороші варіанти для тих, хто на бюджет.