Японські по догляду за шкірою починається з вашої дієти

Як ми робимо паузу, щоб підбити підсумки, як наша шкіра виглядає і, можливо, турбуватися про його сухий і сумний вигляд, ми рідко пам’ятаю, що багато він повинен робити з тим, як ми самі лікування. Це не має значення, скільки часу і коштів ми ні щедрими на зволожуючим і тонізуючим кожен день, це те, що ми є і пити, що робить різницю .. Погляньте на те, що впливає на вашу шкіру на щоденній основі:

– Менш ніж задовільним харчуванням (без овочів або фруктів для мене сьогодні);

– Нездорова їжа (тільки один гамбургер);

– Перевантаження насичених жирів (всього два оладки на сніданок);

– Занадто багато напоїв (як про це другу чашку кави?);

– І забрудненого повітря і води.

Крім якого, екосистеми Землі приймає реальну побиття, і ми відчуваємо ефекти.

Ми всі можемо вчитися у японських секретів по догляду за шкірою і почати лікувати нашу зовнішність зсередини. Спочатку зайдіть в для здорового харчування. Це означає більш природний зерна, як червоний рис, овес, просо, багато овочів і фруктів, більше морепродуктів і дуже мало червоного м’яса.

У японців є додатковий елемент в раціоні, який ми всі могли б дізнатися, щоб додати до нашої їжі для хорошого ефекту. Це рослинні продукти від моря спеціально видів водоростей ламінарії називається. Вони широколистяних деревовидні рослини, які вже давно відомо, мають чудові цілющі властивості.

Як уникнути високого ступеня переробки і хімічно Ладена інгредієнтів і використання парабенів косметичних продуктів має безліч переваг для всього тіла Японці давно навчилися використовувати природні речовини в їх косметиці та догляду за шкірою.

Секрети були передані традиційно в сім’ях, так що молодші покоління могли вікові секрети краси. Живильні масла з рисових висівок і мигдалю, зволожуючі маски для обличчя з овочів і фруктів, і сьогодні екстракт з бурих водоростей Японського називається вакаме.

Хоча Вакаме що потрапляє в організм, безсумнівно, живлять все тіло, це концентрат Вакаме не доведене, щоб допомогти в заспокійливу, зміцнює і захисту шкіри. По суті, це старіння шкіри зволожуючий, живильний його в ряді напрямків. Екстракт дає за один раз мінерали, вітаміни, ефективний крем від засмаги в природі речовини вона містить і антиоксиданти.

Найбільш важливий аспект, хоча його здатність блокувати дію ферменту, званого hyaloronidase, яка працює, щоб зламати зв’язків між колаген, кератин і еластинових волокон шкіри, які тримають разом. , Блокуючи фермент, екстракт діє звернути назад старіння шкіри. Вакаме екстракт було доведено, знижують дію цього ферменту на 50% протягом тижня після початку його використовувати.

Вакаме пропонує Вам, що неймовірне альтернативи, щоб виправити ушкодження, ваша шкіра постраждала із зворотною силою. Почати використовувати його і подивитися, як ваша шкіра починає оживати і відновити його первісний блиск і красу.