Отримати Чудовий за 5 хвилин

Більшість жінок йдуть по життю з зовнішністю межують в середньому, не розуміючи їхнього справжнього потенціалу.

Потім з іншого боку є ті жінки, які взяти тайм-аут, щоб наносити макіяж, але чомусь вони не досягають свого піку краси. Вони просто не отримати це право!

Це може бути сюрпризом дізнатися, що ви можете подивитися не менше 40 відсотків краще, ніж ви, якщо ви не поспішайте, і докласти зусиль.

Ось кілька порад, щоб ви шукаєте ваш чудовий кращих.

Наносити основу

Мало того, що фундамент навіть тон шкіри робить вас виглядати свіжіше, вона також захищає шкіру від спеки, пилу і забруднення. Змішайте ваш фонд з одну-дві краплі води, а ще краще, застосовувати його вологою губкою, так що не покриває ваше обличчя сильно. Фонд повинен бути повністю невидимим.

Мета губ або очей, але не обидва

Там повинна бути одна область фокусування на обличчі: губи, або очі. Або застосувати важку олівець для очей, або темні помади, але не обидва. Індійські жінки, як правило, гарні очі, так що більшість з них, вирівнюючи їх з Колем і нашарування на оці тіні.

Нанесіть туш

Застосувати швидкий шар туші, щоб ваші верхні і нижні вії. Він відкриває очі і виділяє їх ще небагато.

Заправте ваші брови

Якщо ви думаєте, вам не потрібно, щоб пронизувати ваших брів, подумайте ще раз. Чистий, різко окреслені брови дійсно вивести ваших очей, так що якщо ви ніколи не різьбові них, пора вам почати роботу. Тримайте під рукою, щоб пінцет ви можете очистити їх між сесіями Threading.

Тримайтеся подалі від яскравих кольорів протягом дня

Зберегти ці криваво-червоні і темно-бордовий помади після сутінок, і дотримуватися пастельних або нейтральних відтінків протягом дня. Світло-рожеві і глоси відмінно виглядати в день.

Позбавтеся від пуху

Вона ніколи не перестає дивувати мене, коли я бачу жінок, що йдуть навколо проростання вуса, коли позбавлення від верхньої губи волосся так легко. Завжди, завжди видалення дрібних волосся на верхній губі, воском або вкручується його. Ви могли б відбілити її теж, але це не залишить так акуратно, як в результаті воском або Threading робить. Аналогічним чином, якщо у вас є волосся під підборіддям, видаліть його. Якщо у вас дуже мало волосся на підборідді, вирви його, а не вкручується.

Віск або регулярно голитися, щоб позбутися від всіх небажаних волосся на тілі.

Наречений вашого волосся

Мийте волосся тричі на тиждень, щоб зберегти його чистим і здоровим. Якщо ваше волосся сухе і пошкоджене, мити рідше, можливо, тільки один раз на тиждень, залежно від ступеня пошкодження.

Тримайте frizzies в страху, застосовуючи завивають легкістю, або шляхом застосування 2-3 краплі олії на вологе волосся.
Вибрати зачіску, яка доповнює ваше обличчя вирізати і обрізати його регулярно.

Розпатланим волоссям малює від вашої зовнішності, так що тримаєте кисті зручно.

Експеримент, експеримент

Не бійся експериментувати. Тримайте пробуючи різні погляди і зачіски. Ви будете ніколи не знаєте, що виглядає добре, поки ви не спробувати його. Виїзд зачіски на фото на екрані комп’ютера деякі не так добре, як реальні угоди. Ви повинні отримати там і спробувати його по-справжньому.

Dont дотримуватися погляду

Отже, ви знайшли відмінну зачіску або відтінок помади, і відчуваю, що це для вас. Ну, ви можете бути здивовані. Може бути, це виглядає добре, але знову ж таки, може бути, у вас ще є, щоб наткнутися на щось, що виглядає краще! Так що навіть якщо ви щасливі з вашої нинішньої погляд, через деякий час, вибір на користь змін.