Лазерна епіляція – те, що вам потрібно знати

FDA затверджених лазерні системи видалення волосся

Лазерна епіляція продовжує рости в популярності, як засіб позбавлення від небажаного волосся, що багато нові виробники лазерних з нетерпінням намагається отримати схвалення FDA. Оскільки числа виробників стрімко зростає, в це неможливо для FDA, щоб підтримувати поточний список затверджених лазерних пристроїв для постійного скорочення волосся. Коли я дивлюся на лазерна клініка для лазерної епіляції, технологія повинна бути FDA схвалений для видалення волосся. LIGHTSHEER і CoolGlide обидва FDA затверджених систем для видалення волосся. Лазери FDA схвалений для видалення волосся тіла видаляється для видалення волосся на обличчі, а також.

є лазерна епіляція боляче?

Сенсацією лазерною системою відключення волосяного фолікула відчуває, як різке підвищення. Багато людей описують почуття, як оснащення з гумової стрічки. Інші прокоментували, що вона відчуває, як ніби волосся в даний час tweezed, можливо, більш, ніж по одному за раз. Те, що ви повинні відчувати себе крихітний окремих щіпки, де є волосся. Області, які не мають волосся не принесе багато болю.

Оскільки лазери для видалення волосся приваблює пігментовані волосяні фолікули, це тільки логічно, що ви будете почувати себе більш дискомфорту, де волосся товщі, щільніше і темніше. Найбільш поширені області незручно для лазерного видалення волосся лобкової області. Бразильська виду епіляції, безумовно, більш чутливі, ніж більшість інших областях. Оніміння креми доступні, щоб полегшити відчуття якщо це необхідно. Ці оніміння креми містять лідокаїн який є актуальним анестетика яка заморозить шкіри. Популярні оніміння креми включають Emla (2,5% лідокаїн) і Zcaine (4% лідокаїн). Багато людей не вимагають місцеві анестетики.

Деякі ділянки тіла також більш чутливі у зв’язку із збільшенням нервів в цій області. Наприклад, сторони живота, шиї і бокових сторін стегон іноді більш чутлива до великої кількості нервів в цій області. Хоча область може відчувати себе трохи більш чутливими, нервовими закінченнями білі, а, отже, лазер не залучатиме або вплинути на них.

загальні приміщення обробляють лазерної епіляції

Лазерна епіляція є лікування, яке постійно усуває небажаного волосся назавжди. Лазерна епіляція є ефективним засобом для лікування практично будь-якої ділянки тіла.

Жінки зацікавлені в лазерної епіляції на тілі зазвичай лікування пахв, бікіні або бразильська, гомілки або повні ноги, руки, поперек, грудини і Linea (осьовий вниз живота). Місця загального користування для видалення волосся на обличчі лазерна включають upperlip, підборіддя і шиї передніх і бакенбарди.

Чоловіки зацікавлені в лазерної епіляції лікування зазвичай верхню чи нижню частину спини, плечі, вилиці, потилиці, шиї та грудної клітини і живота. На додаток до цих приміщень загального користування, все більше і більше людей виявляють інтерес до видалення волосся на руках і ногах, а також.

У цілому, як люди продовжують відкривати лазерної епіляції і переваги лазерної епіляції, чоловіки і жінки більше не є зручними з тіла і волосся на обличчі. Більшість чоловіків і жінок починають з лазерної епіляції на невеликій ділянці, таких як лінія бікіні і пахви, і продовжувати з великих площ, таких як руки і ноги, як тільки вони довіряють і розуміють, що лазерна епіляція дійсно успішного видалення небажаного волосся назавжди! Переконайтеся, що процедури лазерної епіляції проводяться в клініці, яка спеціалізується на лазерної епіляції і має більш ніж одну технологію для видалення небажаного волосся.

лазерна епіляція і безпека

Лазерна епіляція є дуже безпечною процедурою для усунення небажаного волосся. Лазери для видалення волосся використовуються інфрачервоні промені для цільової волосяного фолікула. Ці лазери були розроблені, щоб привернути певну мету. Інфрачервоне світло проходить через шкіру на відміну від рентгенівських променів або ультрафіолетового світла, яка залишає залишкової енергії в організмі. Рентгенівські промені, мікрохвилі і УФ-променів іонізуючого випромінювання, що означає ці довжини хвиль світла, які насправді зміни структури клітин, тому існує обмежень на кількість рентгенівських променів можна мати на рік. Інфрачервоне світло не змінює структуру клітин організму, отже, вони неіонізуючих променів, що також вказує, що лазерна епіляція не стимулює будь-які ризики для здоров’я. Лазери для видалення волосся були створені, щоб доставити достатньо енергії для вироблення теплових пошкоджень в корені волосяного фолікула запобігання повторного росту волосся.

Лазерна епіляція поводження з Фолликулит

Фолікуліт є інфекція волосяних фолікулів. Цей стан зазвичай відомої як врослі волосся. Фолікуліт може бути поверхневим або глибоким в дермі. Цей випадок включає освіту пустул на шкірі фолікула, який часто дратує і болючим. Фолікуліт викликається бактеріями стафілокока називається. Факторами до розвитку цього стану шкіри включають погана особиста гігієна, тісний одяг, загоєння ран, відсутність відлущуючий і відсутність зволоженості шкіри.

Ефективним засобом для лікування фолікуліт лазерне видалення волосся. Лазерна епіляція добирається до кореня проблеми, знищивши волосся кореня і запобігання подальшого росту волосся. Якщо волосся видалені з лазерної епіляції, волосся не можуть потрапити в пастку під шкірою. Інші варіанти лікування для профілактики врослого волосся включають ретинол креми, які змушують відлущування шкіри. Ретинол продукти запобігають накопиченню мертвих клітин шкіри на поверхні шкіри, однак, це не остаточне рішення. Швидше за все, якщо ви схильні до цього умові, лазерна епіляція є найкращим довгостроковим рішенням оскільки результат насправді постійне видалення волосся.