Лазерна епіляція сьогодні

Непривабливі стерні, врослі волосся, голитися ударів, і біль – там, де є волосся, є проблема видалення. Депіляція величезна індустрія, від бритви до відбілювачі для стаціонарного лікування. Мільйони лікування і мільйони доларів витрачаються щорічно намагаються позбутися небажаного волосся. Але якщо гоління, епіляція, вищипування, електроліз і не є відповіддю, то що?

Є два прогресивні варіанти: Лазери. Лазерна епіляція, затверджений FDA в 1995 році, використовує лазерні сплески проникнути під шкіру і фолікули волосся пошкодження так, щоб волосся не виростали. Лазери залучають до кольору у волосяний фолікул і залишає шкіру навколо його від пошкоджень.

Старий рубінові лазери були не дуже добре для людей з темною шкірою, так як вони були дрібними, взаємодіючи з поверхнею шкіри і привертають до шкірі пігменту, а також волосся, люди зі світлим волоссям (червоний, сірий, або рудого) може не реагують на таке лікування, або. Сучасні діодних лазерів проникають під шкіру на фолікул, а не пігментів шкіри, що робить його більш ефективним для більш широкого кола шкіри / волосся types.Intense імпульсного світла з радіочастотної (РЧ). Наступного покоління для видалення волосся використовує імпульси енергії світла чергуються з радіочастоти. Як лазерна епіляція, світло притягається до волосяних фолікулів; РФ, що є сильнішим джерелом енергії, але не в якості цільових, слід за курсом світло і нейтралізує фолікула.

Інтенсивний імпульсний світло пристроїв не лазери, вони збільшити світло, використовуючи фільтри, які блокують небажані довжин хвиль. Інтенсивний імпульсний світло тільки може викликати болі, але імпульсного світла чергувалися з РФ є більш безпечним, а також бути більш effective.Both діодних лазерів та інтенсивного імпульсного світла з РФ роботи з волосся на обличчі, а також теле – така гладка шкіра в будь-якому місці легко досягти .

консультації
Будь-який хороший лазерний центр кравці схеми лікування з конкретними потребами пацієнта. Є кілька чинників, які впливають на установки апарату, і кількість процедур, і кращий вид лікування:

Тип волосся. Як швидко росте волосся, текстура і color.Skin типу. Поряд з кольором шкіри, чутливість шкіри або НД чи людина сонячних опіків easily.Medical умови, які викликають підвищену чутливість до світла, як вовчак, лікарські препарати, як антибіотики або бета-каротин, епілепсія, вагітність, і кардіостимулятори.
Є також речі, для пацієнта це зробити, можна підвищити ефективність лікування.

Гоління до лікування; світло досягає фолікула better.Do не використовуйте лосьйони, парфуми, косметику або заздалегідь, вступають в реакцію з цим світло і може викликати роздратування шкіри. Не засмагають не менше чотирьох тижнів. Нещодавно засмаглою шкірі відволікає лазерного світла, зниження рівня безпеки такого лікування. Зволожують і пити багато води до і після лікування. Здорова шкіра зберігає великий зовнішній вигляд шкіри після лікування.

Процедура
Маленький інструмент переміщається на цільовий області, в результаті чого невелике відчуття потепління; ніякого дискомфорту, як ніжний короткий крайньому випадку. Пахв займе близько десяти хвилин, ноги може зайняти до двох годин.

Волос росте в циклах, і не всі фолікули активні одночасно. Лазерна та імпульсного світла / RF процедури призначені тільки для активних волосяних фолікулів, тому повторні візити повинні ліквідувати волосся повністю, зазвичай рекомендовану кількість становить шість *, з семи до тринадцяти тижнів між кожної сесії.

розташування, місце розташування, місце розташування

Будьте активні, коли знайти правильний лазерна епіляція лікування центр, і задавати питання перед підписанням для лікування:

Скільки процедур має центр виконана? Запитайте references.What вид навчання у техніків? Хороші лікувальні центри забезпечення їх співробітників, спеціально навчених в цих процедур. Яке обладнання вони використовують? Переконайтеся, що обладнання є поточною. Навіть машини двох років може бути занадто далеко позаду сучасних технологій. Може центру забезпечують тривалий термін служби? Волосся на обличчі має активний цикл від семи до одинадцяти тижнів; нога волосся, поки сімнадцять тижнів. Весь процес лікування може бути більше року, так що центр повинен надати гарантії це все одно буде навколо. Вони пропонують гарантію? Лазерний центр повинен запропонувати гарантію своєї роботи – але годинник для центрів, які можуть стягувати за це гарантії.
* Залежно від кольору волосся і шкіри, деякі особи можуть зажадати додаткових сесій.