ціни на нафту-терористів зброєю або інвесторів оборони

Є нафту як і раніше хороша інвестиція? І ціна на нафту повинна вирости і піднятися? Weve були заколисаний м’якою зимою і низького попиту топковий мазут.

Такі країни, як США і Великобританія стали чистими імпортерами нафти. Використовується для опалення, переробляється в бензин і тріщини в промислові хімікати, нафта є життєво важливим для сучасного існування та повноваження зростання.

Наш нинішній попит на нафту продовжують зростати. Додатково до цього, попит на нафту з боку нових індустріальних країн знімає цін на нафту вгору!

Китай, Індія, Бразилія і ряд інших країн з економікою, що розвивається споживчі вбираючи їх власного нафтовидобутку поряд з багатьма іншими ресурсами і готові платити за шанси для регулярного зовнішнього джерела і сприятливі торговельні угоди.

Проте, ресурс кількість перекачується нафти залишається колишнім. Немає величезних нових нафтових родовищ готові поставляти дешеву легко доступні масло не прийшли в Інтернеті. Насправді здається, більшість сучасних виробників нафти перебільшили свої резерви таким виходом досягла піку, або може впасти. Всі основні нафтові родовища знаходяться в занепаді. Це може тільки зберегти високі ціни!

Днів на нафту в $ 20 за барель знову пішов назавжди. Націй показали, що вони можуть легко впоратися з нафти в $ 60 за барель. Але чи будуть вони мати ще такий варіант в майбутньому?

Є потужні, зупинити нові сили, що діють в найбільших нафтовидобувних регіонах. І ця тенденція виглядає безперспективним (щонайменше) для інвесторів нафту або нафтової компанії там.

Войовничий фракцій в основному базуються в Ірані та Сирії, побажає закликати війни і нестабільності, штовхаючи ціни на нафту вгору і отримує їх політичну владу в регіоні, а також більший вплив у світових справах.

Загальна ймовірність являє собою інтегроване, антизахідної Близького Сходу, контролюючих велику частину світів поточних поставок нафти, а можливість диктувати як наявність місць та ціни за барель, зокрема в будь ослаблення західних економік.

Будь-які серйозні довгострокові обмеження в постачаннях нафти, ймовірно, ціни на нафту вище $ skyrocketting 120 за барель, і натисніть більшості західних економік у рецесію.

Ослаблення долара і тенденція навіть союзники США перейти в більш безпечні валюти, такі як євро та ієна, зробити його менш і менш імовірно, що постачальники будуть готові бути виплачена в подешевшали папери, а не вартість товарів, таких як матеріали, інформація або послуг.

Інвестиції в нафтовий сектор на Близькому Сході вже не дуже, оскільки постачання стати непередбачуваним цін на нафту став секретною зброєю терористів.

Ще одна проблема – Мексика постачальником № 2 нафти в США після Канади вичерпується. Ще один простий джерело зник.

Великі інвестори можуть побачити все це і рушив. Але там, де інвестор може зробити вигідні інвестиції, якщо постачання нафти не впевнені?

Відновлювані джерела енергії, таких як енергія сонця, вітру і хвиль геотермальні, є недоведеними. Навіть при повній ресурсами, вони постачатимуть тільки частина енергії світи потреби в осяжному майбутньому.

Ядерна енергетика буде розширюватися своєї електроенергії роль, але справжнє непопулярності, нормативні проблеми, зберігання та захоронення відходів, а також тривалі терміни будівництва означає, що зростання тут відбуватиметься відносно повільно, і будівля, ймовірно, відбудеться на існуючих сайтах, а не на нові .

Більшість автомобілів-гібридів навіть раніше будуть мати потребу в викопних джерел палива, а пропоновані альтернативні варіанти, такі як водень, етанол, LPG та паливні елементи продовжують демонструвати основні недоліки в порівнянні з бензином.

Загалом, потрібно більше масла швидко.

На щастя, є нафтових інвестицій області, де тривають безпечної прибутку, швидше за все, але вам потрібно, щоб озирнутися і подивитися на більш широку картину того, як інвестор може ще отримати прибуток від нових поставок нафти та альтернативних джерел енергії.