факти про підтяжку обличчя і абдомінопластика

Особа людини це перше, що люди помічають більшу частину часу. Поява свого обличчя коштує тисячі слів. Від того, як ваше обличчя виглядає, можна сказати, настрій людини, відчуження і якимось натяком на його особистості.
Особа, однак, не залишатися молодою і фірми назавжди. Залежно від типу шкіри, вона отримує зморшок і плям, як вік. На щастя для тих, хто народився з гладкою шовковистою шкірою, вони не повинні мати справу з так багато проривів та інших проблем зі шкірою. На жаль, для тих, з жирною шкірою і інші типи шкіри, схильної до прищі і плями, вони повинні зробити все можливе, щоб боротися з проблемою.

Численні продукти по догляду за шкірою були створені і в даний час доступні на ринку. Це потім викликає для інвестування частини своїх заощаджень для підтримки своєї краси. Проблема в тому, хто з них дійсно працює для вас. Типи шкіри змінюються, і ймовірність того, коли вибирають для цих чудо продукти, потрібно використовувати не тільки один продукт, а кілька з них, щоб отримати їх максимальну вигоду.

Крім релігійно використанні цих косметичних продуктів, людей, особливо тих, хто може дозволити собі добре мати можливість піддасться модернізації. Вони можуть або піти під ніж для традиційної процедури підтяжки обличчя або вибрати останню неінвазивним і лазерне лікування.

Підтяжки обличчя зазвичай призводить до певної набряки, синці та деякий дискомфорт і період відновлення може зайняти деякий час. З неінвазивний процедура, однак, період відновлення і побічних ефектів знижується. Неінвазивних процедур для зменшення зморшок включають ін’єкції ботокса, термаж і лазерних процедур, таких як повне хірургічне ринопластики.

Термаж – це процедура, яка не вимагає розрізів і, отже, не має ризик утворення рубців. Вперше розроблена в 1995 році, ця FDA затверджених технологія використовує високочастотні радіохвилі в підтяжка шкіри за допомогою колагену. На відміну від лазерних методів лікування, які лікують тільки поверхня, ця техніка йде під шкірою націлення колагену.

Lasabrasion – це лікування лазерна шліфовка для зморшок шрамів від вугрової висипки також відомий як лазерний пілінг або лазерна хірургія. Ця процедура включає випаровування пошкоджених клітин шкіри і дозволяє колагену залишають рости товщі і здоровіше. В результаті, зморшки і шрамів від вугрової висипки стають менш помітними неозброєним оком. Лазери можуть бути використані CO2, ербія або N-Lite.

Ін’єкції ботокса – Спочатку, це лікування було схвалено FDA в 1990 році для завдань з спазми очних м’язів. Позитивний побічний ефект, однак, був також помітив відразу, що скоротило поява гусячих лапок навколо очей. Сьогодні ін’єкції ботокса є одним з найбільш затребуваних косметичних медичних процедур у США Американського товариства пластичних хірургів (АСПС) показав майже 800 000 американців лікували Ботокс для їх зморшки тільки в 2000 році.

Підтяжка обличчя є лише одним з багатьох косметичних процедур людина може пройти для підвищення своєї зовнішності. Інші включають збільшення грудей, ліпосакція і абдомінопластика.