отопластика переглянути форму ваших вух

Ви незадоволені формою своїх вух? Якщо так, то гарною новиною є те, що ви можете змінити їх. Багато людей вибирають, щоб отримати отопластика, щоб змінити форму своїх вух. Ось кілька рекомендацій, ви повинні слідувати до набрання лікуванні.

Багато людей хочуть, щоб змінити форму своїх вух. Це дуже важливо правильно вибрати лікаря, наскільки ця процедура стурбований. Зазвичай, людина буде вирішили зустрітися кілька лікарів до обнулення вниз на один. У цей період лікар пояснить процедуру в деталях. Це час, щоб задати безліч питань, а також.

Доктор тоді запланувати час для хірургії. Операція, швидше за все, буде завершена в амбулаторії, кабінеті лікаря або хірургічному центрі. Іноді лікар вимагає від пацієнта залишитися в стаціонарі процедури та батьків, як правило, залишаються з лікарем.

Зазвичай для молодших школярів, хірург звичайно вибирається загальним наркозом, так що вони не прокинеться під час операції. Для дітей старшого віку, лікар може вибрати для місцевої анестезії, які означають, дитина буде перебувати у свідомості, але не незручно. Операція повинна зайняти два-три години, однак, якщо виникають ускладнення, це може зайняти більше часу.

Як правило, хірург зробить розріз, щоб викрити хрящ вуха. Він буде потім змінити хрящ так, що вона лежить ближче до голови. Хірург може коли-небудь видалити деякі частини хряща, щоб зробити вуха виглядають більш природно. Він або вона може докласти знімний стібків, щоб допомогти відновити форму.

Зазвичай це займає кілька годин, щоб відновити вашу свідомість, і лікарі можете пацієнта залишитися на ніч, щоб знати наслідки процедури після анестезії зникає ефект. Лікарі обернути голови пацієнта з пов’язкою для належного лікування.

Дитина може відчувати певний дискомфорт навколо вух, але іноді препарат допоможе полегшити біль. Через кілька днів, лікар може помістити деякі більш легкі пов’язки навколо голови. Пацієнт повинен слідувати вказівкам лікаря, особливо коли справа доходить до зміни перев’язувальних матеріалів і спати по ночах. Шви зазвичай видаляються протягом тижня.

Дитина повинна переконатися, що не маніпулювати з вухом протягом декількох тижнів після операції. Це означає, що діти, можливо, доведеться бути обережними під час перерви і дитячим майданчиком діяльності. Діти, як правило, повернутися в школу протягом тижня після операції, і дорослі можуть відновити роботу протягом п’яти днів.

Ті, хто пройти операцію повинні розуміти, що і всі операції, то є шанс, що там може бути шрам, який може виглядати гірше, ніж оригінальні ситуації. До тих пір, як ви розумієте всі ризики і побічні ефекти, ви не будете здивовані, під час операції. Якщо ви хочете змінити форму ви і вуха вашої дитини, то ви можете розглянути питання про отопластика. Операція може мати великі результати, якщо виконані правильно.