лазерне видалення татуювань основи

Татуювання стали звичайним явищем у сучасному суспільстві. тату-салони повідомили рекордний попит протягом останніх п’яти років, а відсоток людей з татуюваннями значно збільшилася за той же період часу. Останнім часом все більше число жінок досі отримують татуювання. У той час як дівчатка-підлітки середньої клієнтів жіночої статі, все більше жінок у віці 30 і 40 отримують татуювання. І причин для отримання татуювання настільки ж різноманітні, як конструкції. Якщо деякі люди отримати татуювання, щоб відзначити особливі випадки, деякі отримують їх без особливих причин взагалі.

Але з цієї зростаючої тенденції приходить багато тих, хто в кінцевому рахунку пошкодувати рішення. Деякі бачать їх татуювання як помилку відразу, а інші стають менш задоволені боді-арт з плином часу. Оскільки ми старіємо, руйнуванням колагену в шкірі залишає татуювання шукає зношені і непривабливі. Так само точно, як татуювання захоплення росло, так є попит на видалення татуювань.

Традиційні методи видалення татуювань включені дермабразии, хімічної обробки або видалення. У той час як безпосередні та більш економічними, ці процедури як правило, йдуть серйозні рубці, які в багатьох випадках виглядає гірше, ніж татуювання. Але сьогодні все більше і більше дерматологів і косметичних фахівців звертаються до лазерів, щоб зникнути і видалення татуювань.

Все, починаючи від невеликих, одноколірної татуювання, щоб великі, різнокольорові них тепер можуть бути значно втрачений, якщо не повністю стерті, промені світла, які нові, спеціальні лазери. І, як важливо те, що невеликий ризик рубців або втрата пігментації, що інші процедури викличе.

У багатьох випадках, татуювання повністю зникне. Понад 95% згасання Татуювання може бути виконано за допомогою лазерного лікування. Тим не менш, це дуже важливо знати, що понад 100 чорнило татуювання використовуються у всьому світі сьогодні, жодна з яких не регулюються FDA. Не знаючи, який чорнило татуювання, як глибоко або скільки було використано, робить неможливим для лікаря, щоб передбачити ступінь видалення в будь татуювання.

Часто це є кольором сама татуювання який визначає успіх процедури лазерного видалення. Тип лазера використовується для видалення татуювання залежить від пігменту татуювання квітів. Q-Switched Nd: YAG лазер став стандартом лазер для видалення татуювань. Цей лазер ефективно видаляє чорний, синій, фіолетовий і червоний пігмент татуювання. Лазерна VersaPulse об’єднує чотири лазера в одному приладі, у тому числі три перевірених лазери з модуляцією добротності (Q-Switched Nd: YAG, добротності олександрит, і добротності ФО Nd: YAG) і показав ефективність у лікуванні всіх кольорів чорнила в тому числі жовтої і зелений, зазвичай найважче квітів видалити.

Видалення маленьку татуювання одного кольору може зайняти 5:58 10-20 хвилин лазерного лікування; різнокольорові татуювання може зайняти до 6 або кілька сеансів залежно від їх розмірів і типів чорнила. Сесії, як правило, розташовані з інтервалом 4-6 тижнів

Він повідомив, що ви зверніться до професійних за інформацію, що стосується видалення татуювання, щоб визначити найкращий варіант для вас.