зробити ці перлові білі будинки

Відбілювання зубів є розповсюдженою формою косметичної стоматології, де пацієнт проходить процедуру відбілювання скоротити забарвлення зубної емалі. Різні процедури доступні, в тому числі в офісі відбілювання, в офісі лазерного відбілювання, на дому на замовлення підходить лоток відбілювання, в магазині купив відбілюючі смужки і в магазині системи відбілювання знайти в торгових центрах.

Зміна кольору емалі зубів може бути викликано цілим рядом факторів, включаючи вік, генетика, деяких лікарських препаратів, відсутність гігієни порожнини рота або плями, зумовлені споживанням сигарет, кави, чаю, соди або вино. Щоб виправити цей збиток, стоматолог може порекомендувати відбілювання зубів процедура, будь то в офісі або будинку.

Пацієнтам слід зазначити, що не всі зубами відбілювачі може виправити всі види знебарвлення. Ті, у кого зуби з жовтим відтінком, наприклад, як правило, краще з вдома відбілювач, ніж ті, з коричневим або сірим відтінком зубів волю. Відбілювання також можуть виявитися неефективними, якщо були попередні зв’язування або зубні пломби зроблено на передніх зубах. У цих випадках вінірів або фарфорових зв’язку може бути більш життєздатною альтернативою.

Є кілька позабіржовому варіанти для домашнього відбілювання, в тому числі зубних паст і смуги, але експерти сходяться на думці, що стоматолог-за умови домашнього відбілювання система є ідеальним вибором для пацієнт, дивлячись, щоб уникнути процедури лазерне відбілювання, або використовувати в якості подальшої -до в кабінеті лазерної процедури відбілювання.

Вдома відбілюючих розчинів містять перекис, доступний як правило, в концентрації 10%, який насправді відбілювача з емалі зуба. Ці типи відбілювачі зазвичай поставляються у формі гелю, і використовуються з індивідуально підібрані рот лоток, і призначені для використання протягом 1:59 тижнів або за вказівкою стоматолога. Пацієнти будуть носити піднос з гелем вставлений протягом коротких періодів протягом дня або на всю ніч під час сну, а також через їх ідеальної підгонки частини лотка і якості стоматолога-розподіленої гелю, пацієнти повинні приголомшливі результати протягом двох тижнів.

Процес відбілювання працює, поміщаючи гель в індивідуально підібрані лоток, який надягає на зуби. Активний інгредієнт в гелі, пероксид карбаміду, зламається, дозволяючи кисню, щоб увійти в емалі і, у свою чергу відбілювача кольоровими областями на емалі. Структура зуба не буде змінюватися, тільки зроблені біліше і яскравіше.

Іноді у пацієнтів виявлять, що їхні зуби стають чутливими при використанні відбілюючий розчин. Майже у всіх випадках, чутливість буде розчинятися після декількох днів використання розчин перекису.