домашні засоби для лікування герпесу – Чи є домашні засоби для лікування герпесу

Чи домашні засоби для лікування герпесу? Чи існують які-небудь таємні прийоми, щоб змусити його піти? І є все, щоб прибрати біль, або зробити це непомітно для інших людей?

По-перше, заспокоїтися. Якщо у вас є герпес, це не серйозно і можна лікувати. Ви можете купити Abreva без рецепта в будь-якій аптеці. Застосувати його до хворого. Він почне лікувати через пару днів. Не подряпати. Не цілуватися, поки він не повністю видужав.

По-друге, вірус, який викликає герпес називається вірус простого герпесу 1. Це не генітальний герпес … тобто Simplex 2. За оцінками, 95% населення піддається симплекс 1 в якийсь момент в їхньому житті. Це одне з найбільш поширених вірусів там. Це заразно … коли у вас є герпес. Здебільшого, вірус дрімає у вашій системі, але може спалахнути в періоди стресу.

Якщо у вас є герпес (також звана лихоманка пухирі), не цілуватися, не пити з однієї склянки, як нікого і використовувати той же посуд … ж соломи … Ви отримуєте ідею. Як правило, першими ознаками є отримання одного поколювання в області губ, а потім те, що виглядає як прищ. Чи не нуля на нього або спробувати, щоб виштовхнути його. Просто нанесіть Abreva і це заживе … зазвичай протягом тижня. Так, вони непривабливі, але вони не вічні.

Отримати деякі лізину з магазину здорової або великий супермаркет. Carmex робить їх піти. Перебування на сонці викликає моє. Якщо я завжди використовую блиск для губ НД блоку, перш ніж відправитися на сонці, у мене немає будь лихоманка пухирі / герпес. Алое віра, виноградних кісточок, куркуми або ви можете спробувати практично будь стероїд Tumeric крем дійсно хороший, як протизапальний і для з’ясування blemmishes

Вівсянка та випічки соди змішати з теплою водою допоможе. Ви також можете спробувати просто покласти теплі компреси на ньому. Теплий компрес допоможе збільшити тираж і збільшити процес загоєння. Вершкове масло і алкоголь на губі, не їжте це! Гарчання глибоко теплою водою зокрема невеликі сіль, безсумнівно, полегшити ваші проблеми. Що льоду це може бути небезпечно для, якщо мої кошти, здається, не досить добре, так що краще взяти за винятком лікаря просити когось ще.

Ви можете також піти в аптеку і отримати деякі Abreva – це бальзам для губ для лікування герпесу, і займає кілька днів, щоб працювати, але це починає ставати позбутися болю після декількох застосувань. Якщо ви дійсно стурбовані герпес йдете до лікаря і попросити деякі мазі Зовіракс (який сильніше Abreva) і які повинні піклуватися про нього дуже швидко.

Спробуйте використовувати Canker Spanker, це засіб для швидкого зцілення герпесу, який працює. Це також профілактичні, я люблю його. У всякому разі, ви можете знайти його в Інтернеті.