волосся і нігтів вітаміни

Волосся та нігті дуже хороші показники загального стану здоров’я організму. Будь-яка хвороба або стрес відбивається через шкіру, волосся і нігті. Волосся та нігті показують такі симптоми, як ламкість, стоншення, порушення, і поділ, коли нехтують або коли тіло проходить через екстремальні умови тиску. Навіть тоді, коли організм відчуває дефіцит в необхідних поживних речовин, волосся і нігті показує знаки.
Харчування дуже важливо для організму. Хоча волосся і нігті просто відмерлі клітини, вони є важливим показником загального благополуччя людини. Харчування для тіла відбувається від їжі, яку ми прийняти. Коли організм не отримує необхідних поживних речовин, або якщо він втрачає здатність засвоювати поживні речовини з їжі, яку він отримує, він змушує організм використовувати внутрішні ресурси. Це призводить до слабкості в частині тіла і відбивається в шкірі, волоссі і нігтях. Для того, щоб мати здорове волосся і нігті, це дуже важливо споживати їжу, яка містить деякі основні вітаміни, як вітамін А (виробляє здорові шкірного сала в шкірі голови), вітамін С (антиоксидант), вітамін Е (поліпшує кровообіг у шкірі голови), біотин ( виробляє кератин), інозит (зберігає волосяних фолікулах здорових), ніацин (сприяє циркуляції шкіри голови) і пантотенова кислота, пара-амінобензойної кислоти, вітамін В6, вітамін В12, які запобігають посивіння і випадання волосся. З них вітаміну Е встановлено, що істотний вплив на здоров’я не тільки волосся, але і шкіра і нігті.
Більшість вітамінів, отриманих з їжі. Найчастіше харчова основі джерелами вітамінів є: цитрусові, зелені овочі, фрукти, як ананас, полуниця, ківі, картоплю, зелений перець, сир, рослинне масло, соя, сирі насіння, сушені боби, масло зародків пшениці, пивні дріжджі, цільне зерно, яйця, печінка, рис, молоко, риба, індичка, курка і червоне м’ясо. Інші живильні речовини, необхідні організму білки і мінерали, такі як залізо, кальцій, цинк, магній і незамінні жирні кислоти.
Є кілька продуктів на ринку сьогодні, які діють як необхідні вітаміни для волосся і нігтів. Це у вигляді масла, шампунів, гелів, спреїв, лосьйонів і кремів. Ці, як правило, встановленому фахівцями, але деякі з них також можна купити в аптеці. Тим не менше, краще проконсультуватися з фахівцем перед використанням цих продуктів. Є також сотні сайтів, які надають інформацію про ці продукти. Вони можуть також замовити через Інтернет.