Як піклуватися про нові пірсинг вуха

Майже кожен отримує їх проколювати вуха. Деякі матері є вуха своєї дитини прокололи, в той час як інші чекають, поки їх дитина не просить, щоб він зробив. Незалежно від віку ви, піклуючись про вашу нову сережкою у вусі дуже важливо. При належному догляді не приймаються, вуха можуть стати інфікованими. Якщо це станеться, ви виявите, що вони червоні, опухлі і хворобливі. Там може бути Котом Виходячи з отвору, і сережки, швидше за все, застрягли в сушеному Котом. Ви могли б навіть керують лихоманкою.

Золоті сережки повинні бути використані для початку, тому що вони рідше викликають алергічні реакції. Залиште їх в отвори, поки не загоїлися, потім вийняти їх уночі. Протягом перших декількох днів після пірсингу, застосовувати мазь з антибіотиком в частках.

При чищенні сережкою у вусі, ви повинні спочатку ретельно вимийте руки. Поверніть пост сережка – це частина, яка йде через отвір – щоб переконатися, що воно вільно. Використовуйте ватяний тампон, щоб застосовувати спиртом, щоб мочки вуха, і особливо та частина, яка проколюється. При видаленні сережки, не забудьте очистити їх і будь-яких інших, ви можете носити, спиртом, щоб убити мікроби. З цим деякі запобіжні заходи, ваші нещодавно проколотих вух скоро зцілити, що не інфекцією.