Як запобігти появі зморшок – це не має нічого спільного з образом життя

Кожен задається питанням, як для запобігання зморшок? Ну, це може бути сюрпризом, але це не має майже нічого спільного з живою здоровий спосіб життя. Добре, так, якщо ви завзятий курець, у вас буде більше зморшок. І якщо ви проводите кілька годин кожен день позасмагати на пляжі, ваша шкіра, безумовно, буде більш зморшкуватою. Але взяти два в цілому здорових людей. З віком їх шкіра буде зморшок в загальному в тому ж темпі, навіть якщо один з них любить миску морозива кілька ночей на тиждень.

Так що я кажу? В основному, для боротьби зі зморшками ефективно, ви повинні припинити зосереджуватися на тому, маленькі хитрощі для здоров’я вашого способу життя. Вони мають незначний вплив на запобігання зморшок, тому що вони всі зовнішні фактори. Дійсних коренів старіння шкіри всі знайдені всередині вашого тіла, це де ваша увага має бути, коли ви говорите про те, як запобігти зморшки.

Давайте розглянемо три причини зморшок. Ось список:

Втрата колагену і еластину
Розбивка гіалуронової кислоти
Вільних радикалів окислення

Виконайте одну з них виглядають знайоме? Вони всі природні процеси, які погіршують як ми старіємо. Не хвилюйтеся, більшість споживачів погано поінформовані, навіть ті, які вже використовують креми для шкіри протягом багатьох років для боротьби зі зморшками. Але це не їх вина. Реклама косметичних компаній призначено емоційно і, щоб змусити людей купити на основі чистих емоцій.

Я не люблю його більше, ніж ти, все обман, що відбувається в цій галузі. Наприклад, багато компаній вклали косметичний колаген на список інгредієнтів свого продукту. Але те, що споживачі не знають про те, що клітини шкіри не може поглинути цей тип колагену. Компанії знають цей факт теж, але вони як і раніше брати участь в цій неправдивої реклами.

Не дивно, що так важко дізнатися, як запобігти зморшки. Ви повинні обійти всі ці закулісні маркетингу та поради про невеликі зміни способу життя зробити. Але якщо ви просто обмежити ваше уваги на три великі Морщіннікі шкіри, ви будете мати набагато легше знайти продукт, який буде ефективно боротися зі зморшками.

Ваш наступний крок? Приходьте відвідати мій сайт, там ви можете дізнатися про глибинних причин зморшок в деталях, в тому числі природних речовин, які ефективні боротьби з ними. На відміну від пуху ви знайдете в журналах, ця інформація є реальною наукою про те, як запобігти зморшки.