Лазерна епіляція хороший, поганий, злий

Ви, напевно, чули про те, як багато європейських жінок не дають рис про знизу волосся або волосся на ногах. Але багато інших жінок не як прийняття волосся на тілі, як їх європейські колеги. І протягом всієї історії, жінки були використанням різних методів для цього: від древніх єгипетських жінок використання бджолиного воску і гострі інструменти для усунення волосся на ногах до сучасних практик воском і використання лазерів для досягнення плавного й голі особи. Тут ми поглянемо на деякі з плюси і мінуси лазерної епіляції і чи є це вірний шлях для більш гола вас.

Волосся віддаляється через лазери наступним чином: ряд низького рівня лазерних пучків орієнтовані на волосяні фолікули (або корінь волоса) в певних ділянках тіла. Волосся, то випадає і нового зростання не рекомендується. Ось деякі з причин популярності лазерної епіляції:

– Довгострокових результатів. Лазерні промені збільшити на волосяні фолікули, або знищити їх або значно їх відключення. Таким чином, волосся набагато повільніше рости назад, а в деяких випадках вони відростають в цілому. І будь-які волосся виростають знову, як правило, тонкі, тонше і менш помітні. Уявіть собі економію часу ви могли б собі уявити. Нарешті, свобода від звичайного бікіні віск, гоління ніг, обличчя та волосся-вищипування!

– Більш широка і зручні програми. Лазерна епіляція технології та обладнання розвинулися таким чином, що тепер можна лікувати широких ділянках шкіри – наприклад, задньої і ноги – на додаток до локалізованої області, як шкіра над верхньою губою і навколо сосків. Існує широкий спектр лазерної епіляції пристроїв і обладнання з урахуванням індивідуальних випадках.

– Підвищення безпеки. Видалення волосся за допомогою лазера процес схвалений у США харчових продуктів і медикаментів (FDA). Так, методи, використовувані повинні відповідати суворим правилам. Крім того, окремі держави самі критерії видачі косметологи, що лазерна епіляція повинна відповідати для того, щоб практикувати свою торгівлю.

Лазерна епіляція може здатися, що знахідкою для багатьох жінка, але вона не завадило б пам’ятати, що це не “один розмір підходить всім” роду технологій. Як і більшість інших косметичних процедур сьогодні, у нього є свої недоліки, наступна з яких тільки деякі.

– Повільніше результати для темношкірих або засмаглою жінки. Лазерні процедури видалення волосся є найбільш придатними для людей зі світлою шкірою і темним волоссям, оскільки лазерний промінь лазерних мішеней темного матеріалу. Темна пігментація шкіри може запобігти потраплянню лазерів волосяні фолікули більш швидкими темпами. Дані також показують, що колір волосся світліше жінки, тим менш ефективної технології в усуненні цих проблемних волосся.

– Лазерне видалення волосся витрат лікування. Це займе кілька сесій, щоб позбавити тіло частина волосся, і на кожній сесії обходиться в середньому в $ 300 до $ 1000. Це дійсно залежить від того, скільки волосся має бути видалено і тип лазерів, що використовуються. Деякі клінік лазерної епіляція ціни розраховуються в режимі “на-імпульс» основу і кілька сотень лазерних імпульсів можуть бути необхідні для видалення волосся тільки в одній області. Крім того, оскільки волосся росте циклами, це майже впевнений, що ставка повторних сеансів будуть необхідні, щоб гарантувати, що всі небажані волосся видаляються – що перекладається як більше грошей зі своєї кишені.

– Потенційні побічні ефекти або не впливає взагалі. Всі косметичні процедури пов’язані з ризиком побічних ефектів, і лазерна епіляція не є винятком. Пацієнти скаржилися на першого та другого ступеня, опіки, пухирі і поразок. Інші зазначали, що модель росту волосся є розрізненими і неприємно дивитися. А треті нез’ясовно випробували незначний або взагалі не випадання волосся взагалі, хоча вони й ідеальні кандидати для процедури.

Лазерна епіляція є лише одним з чудес сучасної дерматології, технологія, яка може зробити жінку виглядати більш красиво в найкоротші терміни і в найбільш безпечним способом можливо. Хоча процедури, як це постійно змінюється і вдосконалюється, ви повинні не просто сліпо кидатися в неї. Це важливо проконсультуватися з дерматологом і проводити власні дослідження, щоб визначити, чи є ви будете отримувати максимальні вигоди, що медичні лазерні методики можуть запропонувати.