Догляд за волоссям Поради, щоб піклуватися про вашому волоссі

Коли ми думаємо зробити це самостійно Догляд за волоссям Поради, він завдає більше на домашні засоби або методи лікування, які легко зробити і підготовлені. Як люди, ми також повинні дати належну турботу і повагу, що наше волосся заслуговує просто подобається, як ми дбаємо про нашу шкірі. Так само, як шкіра, волосся теж дуже делікатний особливо при дії агресивних хімікатів і не обробляється при належному догляді і поваги. Ну, це, AOS час, щоб змінити ситуацію і звертати більше уваги на ваше волосся, поки він не лисий і пошкоджені. Дізнайтеся більше з корисних порад з догляду за волоссям в наступних пунктах.

Прямі і хвилясті волосся, як правило, щоб отримати жирний дуже швидко, тому що його структури. Тому вона повинна бути вимита досить часто. Чорне волосся відрізняється. Це Байдуже, АОТ отримати жирної швидко, тому що його туго скручений структури. Ця структура зберігає шкірне сало, натуральне масло, що шкіра голови виробляє, від поточної уздовж стрижня волосся в чорних волоссі. Ось чому чорні волосся сухе, і саме тому він не повинен бути overwashed. Занадто багато пральних призведе до його висихають ще більше.

Перш за все, ви повинні любити вашого волосся. Ви повинні любити його, тому що це змушує вас виглядати добре, це дає вам реальні переваги. Але вірити мені, що є сотні людей, які ненавидять своїх волосся. І це, AOS не добре, тому що, якщо ви не, АОТ, як ваші волосся, то ви, мабуть, нехтувати. Не варто, АОТ ненавиджу ваші волосся, тому що, навіть якщо це, AOS не такий красивий тип волосся, як ви бачите на інших людей на вулиці Є багато способів, щоб вона виглядала дуже добре.

Один з перших пунктів, Ви будете мати потребу, Чорний догляду за волоссям необхідно, це гарна якість зволожуючим шампунем. Можливо, вам доведеться витратити трохи більше грошей, ніж у вас у минулому, але інтенсивний зволожуючий шампунь спричинить помітний вплив на якість вашого волосся. Чистячі засоби м’якше і більш концентрованою, і ви будете використовувати менш його, яка допоможе вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Застосування йогурт хороший кондиціонер. В Азії віковий концепції застосування хни на волосся тримає добре, хна дуже добре для кондиціонування волосся природним шляхом. Використовуйте трохи брахми і AWLA порошку в ньому, щоб посилити харчування. Лупа вилікувати за регулярним очищенням шкіри голови сумішшю areentha або мильних горіхів. Мило гайки необхідно замочити на ніч, і це є прекрасною заміною для хімічної шампунем.

Ponytails – Ponytails всі про увагу до деталей. Обережно поклав і з невеликими примхами, які розроблені, щоб потрапити на очі і інтриг. Ще раз протиріччя є ключовими, з використанням декількох текстур в хвіст достатньо, щоб забезпечити тонких деталей. Piecing з обраних пасм волосся, або з використанням асиметричної розставань це просто невеликі легкі шляхи для досягнення мало відмінностей. Волосся теж буття, Äúbrushed тому, AU в себе, або дражнили для більш драматичного результату.

Використовуйте кокосове молоко в якості недорогий альтернативи в салон масаж гарячими нафти. Застосувати кокосове молоко на шкіру голови і волосся ватним тампоном. Залиште на ніч і шампунь в першій половині дня.