Відмінності мінеральної косметики

Як, запитаєте ви, можна Мінеральна косметика відрізняється від іншої? Є кілька причин, насправді, перша з яких економічне. Великі компанії Партнерська витрачати багато грошей на рекламу пакета (Прозорий / голий) і т.д. Деякі (не називається) займуть свої мінерали та пуху їх з наповнювачами (кукурудзяний крохмаль і т.д.), щоб зробити більше продукту і продавати його за подібною ціною .

Факти є факти. Мінеральна косметика в своїй чистоті все дуже природно і просто, і не важливо, як ви скоротити його, всі ми використовуємо ті ж мінерали. Тому, будь ласка, задайте собі це питання. Чому “А” вартість набагато більше, ніж “B” або це ті ж ціни, але “А” не має так багато продукту, як “B”. Де ви будете стояти!

Ви повинні переконатися, що компанія мінеральна косметика за вашим вибором використовує тільки всі природні мінерали, без наповнювачів або добавок. Є багато нових вискочка макіяж comanies навколо сьогодні, тому переконайтеся, що ви робите вашу домашню роботу, і принаймні знати, що ви купуєте, не важливо, хто ви купуєте його с.