Genioplasty хірургічний метод для корекції і повторне формування підборіддя

Genioplasty або підборіддя репозиціювання хірургії, це дуже ефективний метод приготування особа здаватися більш симетричними і збалансованим, і сама процедура досить проста. Операція зазвичай триває до двох годин і пацієнти відчувають дуже мало часу простою.

процедурах

Існують два типи Genioplasty доступні. Один включає в себе введення імплантату виконаний з силікону. Ваш хірург може також видалити невеликий шматочок кістки від підборіддя, перемістіть його вперед, і підтримувати його з металевими пластинами і штифтами. Ваш доктор обговорить обох підходів з вами, щоб визначити, який ви відчуваєте себе найбільш комфортно і який є найбільш підходящим для вашої ситуації.

Більшість лікування призначені для пацієнтів, які хочуть зробити свої щелепи і підборіддя з’являються більш помітним, хоча в деяких випадках є бажання зробити їх менш помітними.

Якщо ви розглядаєте мають будь-яку іншу косметичну операцію, ви повинні піднімати це питання з вашим лікарем, коли ви проводите консультації з Genioplasty, так як багато процедур для особи може бути завершена протягом того ж хірургічного сесії. Деякі поширені комбінації підборіддя репозиціювання з шиї ліфт, фрактальної лазерна терапія (використовується для згладжування поверхні шкіри, видалення рубців, і навіть тон), або ринопластика.

рубців і відновлення

Більшість пацієнтів в змозі мати розріз, зроблений в роті для того, щоб хірургу виконувати лікування. Це призводить до відсутності видимих ​​рубців взагалі. У деяких випадках буде необхідно для лікаря, щоб зробити невеликий розріз на зовнішній стороні підборіддя (внизу), який може залишити невеликий шрам.

Як правило, Genioplasty займає до двох годин, щоб закінчити (якщо ви не відчуваєте інші роботи в той же час), і ви повинні бути в змозі повернутися додому в той же день. Ви, ймовірно, відчуваєте дискомфорт і синці в області протягом кількох днів, або, можливо, до декількох тижнів. Час загоєння залежить від багатьох факторів, але ваш лікар повинен бути в змозі надати вам з розумною оцінкою, заснованою на досвіді інших своїх пацієнтів.

очікування

Хороший лікар обговорить бажаний результат лікування з вами перш ніж ви зможете зробити на нього. Важливо, щоб увійти в ваше призначення з реалістичними очікуваннями.

Хоча Genioplasty може ефективно виправити деякі недоліки, вона не повинна розглядатися як панацея від все, що ви можете бути незадоволені про функції. Багато лікарів є технології доступні, які можуть бути використані для демонстрації очікуваних результатів процедури.