інформації про екземі – інформація, яка зцілить ваші екзема

Інформація про Екзема – Я провів довгий час на пошук методом лікування моєї екземи. Я відвідав з шкірою фахівців і лікарів, так як я був маленьким дитиною.

Але в моїх книгах це була вся цінність це. Я повністю безкоштовно екзема і моє загальний стан здоров’я перетворив поза моїх найбільш диких мріях.

Методи, які я використовував, щоб вилікувати мою екземи все природно. Там немає кремів, мазей або зілля, ніякої.

Я перетворився, як я їм, і я вилікувала екзему, що я страждав протягом більше тридцяти п’яти років. Протягом семи днів після початку нового лікування було відзначено істотне розходження в тому, як моя шкіра виглядала і після двох тижнів моє тіло було повністю вільні від екземи.

Ось уривок зі змін, які я зробив:

№ 1 – Інформація про Екзема – Список змін вилікуватися Екзема

Я почав пити органічних фруктів і овочів соки. Вони чудові і дуже добре на постачання шкіри з вітамінами, мінералами і ферментами, які екземи шкіри жадає. На щоденній основі я випив принаймні, дві склянки овочевого соку. Є багато комбінацій ви можете створити. Я завжди включаю овоч, який заспокоює мою шкіру і працює на зміцнення моя імунна система.

# 2 – Я кинув всі продукти у мене на кухні, які містили молочні продукти або білого борошна. Я кинув сир, молоко, йогурти, маргарин, масло, печиво, торти і яйця.

Я завжди знав, що молочні продукти не зробив мою шкіру не добре, але я завжди є спокуса є кілька пунктів в моєму холодильнику. Я повністю очищені кухні, і я без молочних продуктів.

# 3 – а кинув всі погані жири, які у мене були в моїй кухні і замінили їх хороші жири. Хороші жири містяться важливі омега-3 і омега-6 поживних речовин. Омега живлять і живлять шкіру. Вони життєво важливі. Хороший джерело корисних жирів є оливкове масло і авокадо.

# 4 – дуже важливий крок, який я взяв у лікуванні екземи моєї було уявити паростки квасолі в мій щоденний раціон. Я є принаймні три чашки бобових паростків на щоденній основі, і я також додав їх до моїх соки. Найпопулярніший паростки люцерни і маш. Ці паростки доставити важливі ферменти, які екземи шкіри жадає.

Існує багато інформації про Екзема там, у великий світ, але багато інформації, що не буде ефективно вилікувати екзему. Велика частина інформації на екзему тягне за собою ви використовуєте креми, зілля і мазі.

Я виявив, що, змінивши спосіб я їм і викинути речі, які посилює мою екземи зробив величезну різницю для моєї шкіри і загального стану здоров’я. Я виявив, що можу використовувати їжу як ліки. Це дуже корисний і я повністю вилікуватися від екземи.