є органічним по догляду за шкірою дійсно краще для вас

У цей день і вік у нас стають все більш і більш одержимого з органічними продуктами. Органічні продукти харчування є останнім писком моди, і тепер органічні продукти краси також беруть в центрі уваги. Отже, як хороші ці продукти для нас? Чи дійсно вони так вже сильно відрізняються від звичайних продуктів?

Переваги органічних догляду за шкірою

З такою великою кількістю хімічних речовин у звичайних продуктів по догляду за шкірою, це шокує, думати, що ми штукатурки з нашою шкірою креми і лосьйони щодня, але ми не знаємо, що знаходиться в них. У нас є дивовижне відчуття довіри до виробників по догляду за шкірою, але здається, що ми насправді, щоб бути підведеною у великий шлях!

Звичайні продукти містять хімічні речовини, такі як алкоголь і свинцю. Алкоголь вкрай сушіння на шкіру і може викликати всілякі проблеми, але викладаємо його на шкіру не замислюючись. Однак, деякі люди бачать світло і все більше і більше з нас звертаються до переваг натуральних продуктів. Нижче наведено кілька переваг використання органічних продуктів у порівнянні з звичайними, хімічними упакованої з них:

досить м’який навіть для чутливої ​​шкіри

В якості органічних продуктів зроблені утворюють натуральні інгредієнти, вони часто дійсно добре для людей, які страждають від чутливої ​​шкіри. Тим не менш, є деякі природні хімічні речовини, включені в органічні продукти так що ви завжди повинні бачити, якщо у вас алергія на будь-який з інгредієнтів, перш ніж намагатися їх.

що ви бачите, що ви отримуєте

З органічними продуктами ви точно знаєте, що ви отримуєте. Там немає ніяких прихованих недоліків, і ви можете бути впевнені, що ви використовуєте найкращі інгредієнти для вашої шкіри.

вони не завжди повинні бути дорожчими

Хоча органічні продукти, як правило, дорожче, ніж звичайні, так як вони в основному використовують натуральні інгредієнти, можна створити деякі з ваших власних рецептів. Насправді це не дорого, а ви отримуєте ставки з обох світів, як ви отримуєте спробувати натуральні продукти, і ви точно знаєте, що відбувається в них.

домашнє органічних догляду за шкірою

Все, що вам іноді потрібно зробити свої власні органічні продукти догляду за шкірою, щоб відкрити свій кухонну шафу. Є багато інгредієнтів там, які можуть допомогти дати вам красивою, сяючої шкіри природним шляхом!

Наприклад, випічки соди великим потер на шкіру один раз на тиждень, поки ви знаходитесь в душі. Це також може бути корисно для видалення вугрів. Якщо у вас жирна шкіра, свіжі помідори чудово підходять для лікування жирної областях вашого обличчя. Тим не менш, деякі люди можуть мати алергію на томатний сік, тому завжди перевіряйте на руці, перш ніж намагатися її на обличчя.

Оцет також ще одне з чудес природи. Мабуть, творить чудеса на смердючі пахви і ноги. Все, що вам зробити, це змішати 50% оцту і 50% води, і використовувати замість вашого звичайного дезодоранту. Оцет також хороший для ніг спортсменів, і якщо ви дати ногам оцту ванну кожен день протягом тижня, стан зазвичай прояснюється досить добре.

Якщо Ви уявляєте собі зробити свої власні маски, змішуючи яєчний жовток з медом часто робить хороший. Просто залиште його на шкірі протягом 20 хвилин, а потім промити його. Це дуже зручно для людей з чутливою шкірою, при тому, що мед може викликати відчуття поколювання. Якщо це станеться з вами можна використовувати тільки яєчний жовток.

У цілому, саморобний органічних догляду за шкірою може бути трохи брудніше іноді й вони можуть не пахнуть, як добре, як звичайні продукти, але принаймні ви знаєте, що ви отримуєте. Ваша шкіра дійсно буде любити вас за це, і ваш гаманець теж!