як правильно мити волосся

Красиві, блискучі, здорове волосся, то, що всі люди жадають, не тільки жінки, а й чоловіки. Це не дуже складна річ, щоб триматися подалі від лупи, посічених кінчиків або жирного волосся, і це пов’язано, певною мірою, з тим, як ми миємо волосся.

Миття волосся може здатися простою справою, але багато людей роблять це в ту сторону. Є деякі речі, які ви повинні знати і зробити, коли справа доходить до миття волосся правильно, щоб мати гарні, чисті, здорові волосся.

Добре, тоді давайте почнемо. Насамперед, намочити волосся водою, але переконайтеся, що вода не надто гаряча, щоб він не обпікає шкіру голови. Потім нанесіть невелику кількість шампуню в долоні і після цього покласти його на голову. Поширити його і масаж голови м’яко, кінчиками пальців, так що він не заплутати. Переконайтеся, що ви використовуєте шампунь підходить для вашого типу волосся.

Промити волосся ретельно, так що немає ніякого шампуню лівої і повторити операцію – місце шампуню в руку, то на голову і масажними рухами. Важливо, щоб обполоснути волосся ретельно, тому що будь-який шампунь лівому можете зробити ваші волосся стає жирною раніше, ніж ви, можливо, побажають.

Після цього ви можете застосовувати кондиціонер, але тільки після того як ви видалили зайву воду. Кількість кондиціонера може змінюватись в залежності від довжини волосся. Будьте обережні і застосовувати кондиціонер тільки з середини волосся до самих кінчиків. Намагайтеся не застосовувати будь кондиціонер на корені. Голови виробляє олії, що коріння потрібно, тому будь-які кондиціонера в надлишок може призвести до жирної, важкі волосся. Залиште кондиціонер на протягом двох-трьох хвилин, а потім змити його ретельно. Зрештою, можна обполоснути волосся холодною водою, яка закриє пори вашого волосся. Це може допомогти щоб Ваше волосся виглядали блискучими, коли він висохне.

Для того, щоб мати гарні, здорові волосся також важливо, щоб висушити Ваше волосся належним чином. Намагайтеся не використовувати фен дуже часто при сушінні волосся, як це може пошкодити його. Замість цього, використовуйте рушник і натисніть на свій волосся – не тріть його з рушником. І остання порада: не мити волосся щодня, тільки один раз на два-три дні.

Якщо ви не впевнені, як мити волосся належним чином, то ви повинні піти в перукарню. Стилістів може показати вам, як це зробити, і може дати вам пораду про те, як піклуватися про нього.