як допомогти вашому сухої шкіри

Сверблячка, лускатої, потрісканої шкіри? Звучить знайомо? Ці загальні ефекти, що мають сухої шкіри. У менш серйозних випадках це тільки дратує і досить незручно, але в серйозних випадках це, як і хвороби, що ми маємо справу з. Отже, як ви можете впоратися з цією проблемою і допомогти вашій сухої шкіри?

Суха шкіра є одним з найбільш популярних захворювань шкіри. Шкіра не повинна бути сухою по всьому тілу – тільки її частини може бути сухий … і ті частини, може турбувати нас. Іноді хороший зволожуючий крем достатньо змінити поганому стані. Тому що, звичайно, суха шкіра потребує лікування в правильному напрямку. Але бувають випадки, коли зволожувач мало. Щоб знайти кращий засіб нам необхідно знати основні причини сухої шкіри.

Там може бути кілька причин, чому наша шкіра дійсно суха. Ми можемо розділити їх на чотири основні групи:

Навколишнє середовище: Наша шкіра може бути сухою через погоду. У зимові місяці сухої шкіри можуть чуми через відсутність вологи в повітрі (особливо, коли у нас є радіатори в нашому номері). І з іншого боку, в літній час наша шкіра піддається на сонці і бути на сонці протягом тривалого часу, навіть з блоком НД, може призвести до надмірної сухості шкіри через пошкодження ВС. Крім того, повітря може бути дуже сухою, коли це дуже хробака. Рішення для, які можуть бути пити більше води і зволоження шкіри.

Неправильне харчування: Помилки в дієті мають великий вплив на нашу шкіру. Недостатньо склянок води в день, погане харчування, занадто багато кофеїну або алкоголю, нестача вітамінів А і С, і фаст-фуди є вбивцями нашу красу і хороший стан нашої шкіри. Вибравши іншу, для шкіри дієти ви можете допомогти зберегти шкіру зволоженою, здоровою і сяючою. Така дієта може також допомогти знизити вплив інших причин сухої шкіри.

Жорстка вода: не всі з нас знають, в яку воду вони живі: твердий або м’який. І коли насилу води в домашніх умовах ми могли б мати великі проблеми з нашою шкірою бути сухий. Оскільки тверді відкладення води і очищають кошти залишаються на шкірі, це може призвести до нашої шкірі, щоб стати більш роздратованою і схильні до пошкоджень. Жорстка вода може навіть викликати роздратування шкіри стають тоншими і посилити шкірні захворювання, такі як розацеа. Найпростіший спосіб полягає у видаленні жорсткої води, пом’якшення води, за допомогою фільтра для води.

Як ви могли побачити ключ, щоб допомогти вашій сухої шкіри основному складається з води – не тільки за межами, але в основному одна всередині одного. Ми повинні пити багато води, щоб зробити нашу шкіру більш красивою і гнучкою, і промийте його в м’якому (іноді мінеральної) водою, щоб зробити його світіння.