як вибрати зволожуючий догляд за шкірою крем

Зволожуючий догляд за шкірою крем робить більше, ніж додати вологості шкіри. Mositurizer креми мають дві основні властивості.

(1) Зволожуючі роботи, контролюючи кількість води і шкірного сала з сальних залоз, яка змащує і зволожує шкіру, крім того, додавання пом’якшуючих речовин з продукту.

(2) залучає вологу з повітря до шкіри, звідси термін “зволожувач”

Два різних продуктів на вибір …. Лосьйони проти креми

Лосьйони: більше вміст води використовуються більше в тілі додатків

Крем: більшою мірою сконцентровані використовуються для «проблемних зонах», наприклад. Ейс, а зморшок креми

вибрати кращий догляд за шкірою зволожуючий крем

Який тип шкіри у вас є? Чи є ваша шкіра нормальна, жирна, суха? Після того як ви відповіли на ці питання ви можете зосередитися на виборі продукту. Існує тільки одне головне правило мати на увазі в процесі відбору.

“Те, що відбувається на вашій шкірі буде всмоктуватися в кров”. Це дуже важливий момент. Багато продуктів по догляду за шкірою на хімічній основі, один основною проблемою є те, що хімічні речовини окремо можуть бути токсичні, але в поєднанні, дослідження показують, що багато nitrosomines вигляді (дуже потужним carcogenic).

чого слід уникати

хімікалії

Якщо список інгредієнтів на етикетці є ті, які тільки вченим, знав би, моє правило: якщо ви не знаєте, що це таке, не використовуйте його. Ви не повинні бути козлом відпущення для сумнівних інгредієнтів. Як вже згадувалося вище, це може бути смертельна комбінація.

Багато продуктів догляду за шкірою інгредієнтів, одержуваних з нафти. Ось приклад. Бензин. Бензин є нефтепроізводних і знаходиться в десятці найбільш небезпечних хімічних речовин, дуже потужним канцерогеном.

Ніхто не хоче гадати, де він використовується? Це вірно, в косметиці, у вигляді ацетону в рідині для зняття лаку, також використовується як в’яжучий засіб. Так чому ж вони їх використовувати? Тому що хімічні речовини і наповнювачі, які дуже дешеві і прибутку є король, а не ви.

Штучних ароматизаторів і колір

Однією з основних причин алергії і шкірних reactions.There може бути 100 хімічних речовин, що використовуються, що “пахощі” аромат, які є токсичними для організму та шкіри. Тому що створення аромату є “унікальним”, за законом, виробники не мають до списку інгредієнтів, які вважаються “комерційна таємниця”, що означає все, може в кінцевому підсумку в цей продукт.

кращий вибір

Максимальну користь завжди буде з натуральних ingredients.Despite насправді це 21century ми не змінили фізично від 20 000 років тому. Ми природних видів на цій планеті і, як і всі види завжди відповість і залежать від натуральних інгредієнтів природи. Це те, що наше тіло потребує, щоб вижити, це те, що ми повинні процвітати, і це те, що тримає нас здоровими в тому числі нашої шкіри.

Кращий вибір продуктів для вашої шкіри, яка дасть видатних результатів завжди буде з ефірних масел і чистих рослин.

Дійсно добре всі природні ботанічні шкіри креми зробити набагато більше, ніж просто зволожують. Ці креми також заспокоїти, зцілити і живлять шкіру. Натуральні продукти шкіри, які є природними в повному розумінні цього слова є кращими. Креми краще, ніж вартість лосьйони, креми зосереджені, ви використовуєте набагато менше.

чисті рослинні і що вони можуть зробити для вас …. лише неповний список

не закупорюють пори, rejuvinates шкіру, регенерує нові клітини шкіри,
глибоко проникає в шкіру, малої молекулярної структурою для швидкого поглинання
відновлює тонус, покращує текстуру, м’якість та еластичність
розгладжує дрібні лінії і зморшки підтримує рН шкіри, потужний антивікової

Так що я залишаю вас розглянути, який вибір краще, багато разів і багато років з цього часу природа завжди буде великим цілителем. Ніяких хімічних або синтетичних небудь коли-небудь буде