п’ять загальних проблемах особи догляд за шкірою

Ваша шкіра може мати кілька питань, як це дуже складна частина тіла. П’ять загальних проблем, які впливають на нього включають акне, висип, пігментні плями, сонячні опіки і рак. Деякі умови є більш серйозними, ніж інші, але всі вони або виліковні або запобігти за допомогою догляду за шкірою обличчя.

Акне:
Прищі хвороба, яка часто поширених в підлітковому віці, але може продовжуватися і в дорослому віці. Там були бабусині казки “протягом століть, що деякі речі стали його причиною, такі як шоколад, жирної їжі, чи не мити своє обличчя досить часто.

Але насправді, це, ймовірно, через гормонального дисбалансу, стресу, або спадковості. Багато більш-позабіржовому миючі засоби можуть бути корисні разом з в’яжучим. Але, якщо це не легко очистити його, то найкращі ліки від прищів препаратів, призначених дерматологом. Якщо глибокі рубці призвело, дерматологічні процедури, такі як мікродермабразія може допомогти у відновленні гладкість.

висипки:
Деякі люди стурбовані хронічної висипки на обличчі. Це часто є результатом алергії якийсь. Перші речі, щоб спробувати було б змінити пральний порошок, мило продукти, лосьйони і косметику, щоб побачити, якщо будь-який з них є винуватцем. Спробуйте використовувати запаху продуктів, як частина вашого обличчя режиму догляду за шкірою. Це може бути навіть харчова алергія, і в цьому випадку це може бути час, щоб відвідати лікаря. Креми, таких як кортизон допоможе зробити вас почувати себе більш комфортно.

Пігментні плями:
Пігментних плям, як правило, нормальною частиною старіння у багатьох людей. Вони поглиблюються надмірного перебування на сонці. Так обмежити перебування на сонці і носити сонцезахисні креми. І, ви навіть можете спробувати деякі з відбілюючих засобів спеціально зшиті для цього умови, можна купити без рецепта в вашому місцевому магазині наркотиків або косметики та парфумерії.

засмага:
Сонячний опік може бути дуже неприємно. Це досить запобігти за трохи планування для догляду за шкірою обличчя. Завжди наносите сонцезахисний крем, як частина вашого обличчя вранці щоденного догляду за шкірою. Носіть капелюх. Тримайтеся подалі від полуденного сонця якомога більше.

Рак:
Шкірні залози є найбільш серйозним з умов. Існують три основні типи: базальні клітини, яка є найменш серйозним, плоскоклітинний рак, який є другим у найменш серйозним, і меланоми, яка є вельми серйозною. Як тільки ви побачите незвичайну біль або лускатим червоній області, що не усувається, необхідно мати його дивився у дерматолога.

Навіть якщо це рак, як правило, цілком піддається лікуванню, але чим раніше він подбав, тим краще. Деякі методи видалення включають заморожування поразки, його спалювання, або з використанням актуальним продуктом. Іноді операція буде необхідна, щоб видалити ракову області.