природного лікування для чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра дерматологічні реакції визначається як, де страждальці можуть відчувати малі чи великі шишки, гнійники, почервоніння, а іноді і ерозії. Ці одноразові (хоча важка) реакцій, які пов’язані з косметичного застосування продукту, який може бути попереджено. Іноді дерматолог може знайти чутливої ​​шкіри, пов’язані з дерматологічні захворювання, як контактний дерматит, вугрі, псоріаз або розацеа. Більш хронічних реакцій може вимагати продовження медичною допомогою до дерматолога.
Тим не менш, багато страждають вважають себе у вас чутлива шкіра, тому що вони відчувають поколювання, почервоніння, печіння або сором відразу ж після застосування продукту або до багатьох годин або днів по тому. Крім того, ці ознаки можуть відображатися тільки після того, як поєднання продуктів були застосовані послідовно, або після декількох застосувань. Ці неприємні симптоми з’являються на приблизно 50 відсотків пацієнтів з чутливою шкірою, без ніяких інших явних ознак запалення.
факторів чутливої ​​шкіри
Чи є ваша шкіра чутлива? Реакції на продукти догляду за шкірою залежить від стану шкіри та імунної системи.
Неушкоджені шкіра є відмінним бар’єром для більшості елементів, що містяться в косметиці та догляду за шкірою. Якщо шкіра надмірно суха або пораненим, він не може адекватно захистити нервові закінчення і може призвести до шкірної реакції.
Деякі люди більш сприйнятливі до вас чутлива шкіра, спеціально алергічний контактний дерматит, атопічний дерматит, і зв’язуватися з кропив’янкою страждальців. Навпаки, маючи одного з цих умов може зробити їх схильними до чутливій шкірі.
Люди, які змінили нервових закінчень або декількох медіаторів під шкірою більш сприйнятливі до косметики та догляду за шкірою, що містять невеликі подразнюють шкіру. Це може пояснити деякі з причин чутливої ​​шкіри.
інгредієнтів продукту і специфікації для чутливої ​​шкіри
Хоча тут не стандартний провідник, чутливої ​​шкіри рішень зазвичай містять мало, якщо такі є, аромат, і дуже мало інгредієнтів. При покупці продуктів для чутливої ​​шкіри, дотримуйтесь наступних правил:
– Ви повинні уважно вивчити консервантів у продуктах по догляду за шкірою, якщо у вас чутлива шкіра. Кращий консервантів для чутливої ​​шкіри є ті, які містять парабени, такі як метилпарабен і бутилпарабен.
– Споживачі повинні уникати продуктів, які містять антибактеріальні або ботанічних інгредієнтів.
– Чи не розчинники, які проникають в шкіру, в тому числі пропіленгліколь і етанол. Подивіться на інгредієнти, які не проникають у шкіру, такі як поліетиленгліколь.